Künye Reklam
Menü
Yoksa Reddet Varsa İtiraf Et | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Yoksa Reddet Varsa İtiraf Et

YOKSA REDDET VARSA İTİRAF ET

Trabzonspor başkanı sn. Ağaoğlu yönetime seçildiği zaman gerçekten enkaz devraldı, bunu defalarca her platformda anlattı da zaten, ancak bu enkazı akıllı yönetim ve profesyonelce hamlelerle olumlu tabloya çevirdi ve bugün Trabzonspor’un yönetilebilir bir ortamda olduğu da aşikardır.

Ancak sn. Ağaoğlu bu tabloyu olumsuzluktan olumluya çevirdi diye, her şeyi mükemmel yapıyor, ne yaparsa doğru yapıyor, her yaptığı mübahtır diyemeyiz. Takdir edersiniz ki, her insan yada başkanlar gibi kendisininde hataları ve yanlış tutum yada davranışları olabilir.

Fakat, bu süreç içerisinde bu yanlış yada hatalı davranışları Trabzonspor’a yada Trabzon camiasına zarar vermemelidir. Mesela bizim için, şan ve şöhretten önce, nam, namus ve şeref gelmektedir, Trabzonspor namı, şanı ve şerefi ile mücadeleler içerisinde bulunmuş ve bundan hiç ödün vermemiştir.

Başkan, Son mali genel kurulda, Trabzonspor’u nereden alıp nereye getirdiğini, bankalar birliği ile yapılan protokolün içeriğini çok güzel ve anlaşılır bir şekilde biz genel kurul üyelerine anlattı, ancak kendisini çok agrasif buldum, salondan bir delegenin eleştirisine çok sert bir üslupla cevap vermesi kabul edilebilir bir tavır değildi.

Sn. Başkan sen kızma makamında değilsin, iddiaların Aslı yoksa reddet, varsa itiraf et, kızmakla olmaz bu işler, kaldıki delege sana kızarsa, bu senin için hoş olmaz.

Şimdi Aslı astarı varmıdır bilemem ama, ortada dolaşan çok ciddi iddialar var ki, bunlara cevap vermek zorundasın, neden ? Çünkü bu iddialar sosyal medyada oldukça yer buldu halen dahada bulmaktadır.

TFF’de yapılan ligden düşme kaldırılsın mı?  oylamasında kaldırısın diye oy verip, sonra ekrankarda TFF’nin aldığı bu kararı neden eleştirdin? Amacın, taraftarın gözünün içine bakarak yalan konuşmakla, taraftarın gözünde kendini aklamak mıdır? Yoksa Bu taraftar senin gözünde salakmıdır?

Göreve geldiğin günden itibaren, bu güne kadar kaç tane yabancı transferi yaptın? bu transferlerin kulübe maliyeti ne kadardır? Bu gün bu yabancı transferlerin ne kadarı şu an kadroda bulunmaktadır? Yollarını ayırdığın yabancıların kulübe zararı ne kadardır? Lütfen açıkla.

2010-11 sezonunda maruz kaldığımız ve yeniden yapılanma adına 10 yılımıza mal olan ŞİKE olayında, son zamanlarda UEFA, CAS’da alınan kararlarda verdiğin mücadelenin boyutları nelerdir? ŞİKE konusunda aklanmak adına Fenerbahçe’nin verdiği mücadelenin ne kadarından haberin var ve bu konuda karşı hamlelerin oldumu? Olmadı ise neden? Oldu ise neler yaptın?

Son günlerde, sosyal medya üzerinden yayın ve paylaşımlar yapan, oldukça fazla takipçi sayısına da sahip olan bazı Trabzonspor portallı sitelerin, sahibi, admini gibi şahısların, yaptığı ŞİKE ile alakalı yayın ve paylaşımlar İle ŞİKE olayını gündemde tutmak, Trabzonspor’a ne gibi zarar vermektedir ki, kulübümüze üye olan  bu kişi ve kişileri disipline sevk ederek soruşturma başlattınız?

Bu disiplin sevkleri ile ne amaçlanmaktadır? bu arkadaşlara destek olmak yerine disiplin soruşturması başlatılması kim yada kimlerin tavsiyesi üzerine olmuştur? Yada sadece sizin tasarrufunuz ise bu hareket size ne kazandıracaktır? Derhal bu davranışınızdan vaz geçmelisiniz.

Temsil ettiğiniz camianın hassas konuları olduğunu bile bile, bu hassas konular üzerinde hiç çekinmeden medya aracılığı İle çok rahat bir biçimde fotoğraf vermektesin, bunları sana birilerini dayatıyor? Yoksa bilerek bir amaç uğrunda mı bu hamleleri yapıyorsun?

Son olarak,

Hocamız Hüseyin Cimşir görevinden ayrıldıktan sonra, kimin yada kimlerin baskısı yada tavsiyeleri ile, bu camianın hiç tasvip etmediği Abdullah Avcı’yı hoca olarak transfer etmek için uğraştınız?

Camianın olumsuz görüş ve tepkileri karşısında, Bu hoca transferini bitiremediniz, peki hocaya vefa borcunuz mu var ki? Başka hoca transferi yapmak yerine, üçüncü hocanız İle yola devam etme kararı aldınız? Akabinde nasılsa başarılı olamaz, daha sonra Abdullah Avcı’yı alırız diyemi düşündünüz?

Yönetiminizden, Abdullah Avcı’ya ligin 6.haftasına kadar kimse ile anlaşma bekle kim dedi? Eğer bu gerçek ise, bunun adı ihanet değilde nedir?

Bütün bu iddiaların Aslı yoksa lütfen yalanlayın, yalanlamıyorsanız itiraf edin? ve akabinde istifa edin.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?