Künye Reklam
Menü
VURDUĞUN GOL OLSUN TS | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

VURDUĞUN GOL OLSUN TS

Bu hafta içerisinde, Trabzonspor’un bir Antrenmanı öncesi, Türkiye-Almanya Gençlik Köprüsü projesi kapsamında Of Solaklı Fen Lisesi’nin davetlisi olarak şehrimize gelen Alman öğrenciler takımımızı ziyaret etti. Bu ziyarette güzel anlar kaydedildi.

Ayrıca Zigana’da faaliyet gösteren bir işletme tarafından da teknik heyet ve oyuncularımıza meşhur Hamsiköy sütlacı ikram edildi.

Yoğun tempoda geçen idmanlar sonrası, bugün Antalyaspor ile karşılaşacak olan takımımız bir akşam üstü saatlerinde, Kaşüstü mevkiinde bulunan bir restorantta yemek yiyerek, hoşça vakit geçirdi.

Antalyaspor maçına oldukça önem veren teknik heyet, seyircininde beklentisini göz önünde bulundurarak, lige verilen uzun araların dönüşünde muhtemel puan kaybı yaşama olasılığını ortadan kaldırmak için yoğun çaba harcadı.

Sakatlıkların bu zaman zarfında bir çoğunun iyi olması teknik heyet ve Trabzonspor’un artısı olarak düşünebiliriz, Pereira ve Abdülkadir Ömür hafta içi çalışmalarında takımla birlikte çalışmalara başlamışlardı, bu oyuncuların hazır olmaları durumunda, Ünal hoca ilk 11’de değerlendirecek, bu durumun sevindirici olduğunu düşünüyorum.

Antalyaspor ile oynayacağımız karşılaşmayı Hüseyin Göçek yönetecek. Göçek’in yardımcılıklarını Ceyhun Sesigüzel ve Kerem Ersoy yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi olarak ise Emre Malok görev yapacak.

Ligin ilk yarısında, Antalyaspor ile deplasmanda yenişememiştik, maçın 15.dakikasında Doukara’nın gölü ile Antalyaspor 1-0 öne geçmişti, akabinde maçın 28.dakikasında Burak Yılmaz’ın kullandığı penaltı ile skoru eşitlemiştik ve maçta başka gol olmadığından beraberlikle yetinmiştik.

Bu kez saha ve seyirci avantajını kullanarak sahadan üç puanla ayrılmak zorundayız. Bunu yapacak gücümüz de var, kalitemizde var.

Takımın genel olarak da, moral motivasyon açısından iyi olduğunu söyleyebiliriz, ozaman hayde Trabzonspor vurduğun gol olsun.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?