Künye Reklam
Menü
VAAY SİNYOR TERİM | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

VAAY SİNYOR TERİM

Adalet öyle bir unsurdur ki, Gün geliyor bir gün herkese lazım oluyor.

Sanmaki sana lazım olmaz, kendi müsabakanda rakibine adaletsizlik yapıldığında, bununla alay eder gibi onlarda insandır hata yapabilirler diye çok  basit Bir açıklama ile bu adaletsizliği geçiştirmeye çalışır isen, Bu adaletsizlik senin tarafına yapıldığı zaman isyan etmeyeceksin aynı metaneti gösterebileceksin, o zaman sana imparator derim sn. Terim

Yıllarca Anadolu’da İstanbul takımlarına karşı anadolu kulüplerine bu adaletsizlik yapılırken hiç kimsenin sesi çıkmadı, şimdi sana yapıldığı zaman bu kez iş değişti değilmi sn. Sinyor Terim.

Trabzonspor’un şampiyonluk mücadelesi olsa, hemde bu mücadele İstanbul takımlarından biri ile olsa, ozaman İstanbul takımları, hep bir birine maç vermişlerdir sırf Trabzonspor şampiyon olmasın diye, ama söz konusu şampiyonluk mücadelesi kendi aralarında olduğu zaman, hiçte böyle bir müsamaha göstermezler bir birleri ile kıyasıya mücadele ederler.

Tabi futbolun baronlarıda onlardan yana, paranın İstanbul dışına çıkmasını istemiyorlar. Hal böyle olunca siyasetten medyaya, federasyon dan adalete herkes İstanbul’a çalışıyor.

Bunu bilerek mücadele etmeli, kadronu güçlü tutmalı ki, onlarla mücadele edebilesin. Herzaman kadronda iyi kaliteli oyuncu olduğu zaman onu senin elinden uçurmak için hep entrika dolu haberler yapıyorlar, şimdilerde Yusuf yazıcı ve Abdülkadir ömür’de yaptıkları gibi.

Bu oyuna düşmeyecez, güçlü olacaz sahada hem rakibi hem hakemi yenecez ki, bunlarla mücadele edebilelim, ama adaletin olmadığı yerde buda çok zor oluyor işte, geçmişte örnekleri var herkesin malumu.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)

 


        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?