Künye
Menü
ÜNAL HOCA BİÇİLMİŞ KAFTAN | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

ÜNAL HOCA BİÇİLMİŞ KAFTAN

Alt yapı oyuncularının, bu aralarda çok popüler olduğunu biliyoruz, ama bu demek değil ki, alt yapıda ne kadar oyuncu var ise hepsi A takımda oynar, böyle bişey yok. 

Ünal hoca, kadroda bulundurduğu alt yapı oyuncularından, beş tanesini alt yapıya geri gönderdi, bunlar, Kerem Baykuş, Berkay Sefa Kara, Oğuzhan Açıl, Behlül Aydın ve Koray Kılınç, bu oyuncuların A takımda fazla şans bulamamaları, maç eksiği adına geri düşmelerine sebep oluyordu, bu açığı gidermek ve gelişimlerinin daha ileri seviyeye gelmesi adına bu yapılması gereken bir hamleydi.

Şimdi bu haberi görüp okuyan sevgili taraftarlarımız, özellikle Berkay Sefa Kara üzerinden Ünal hocayı eleştiriyorlar. Halbuki Ünal hoca doğru olanı yaptı, gelecekte ondan daha güçlü faydalanmak için bunu yapmalıydı, yoksa Berkay süperdi de, Ünal hocanın ona kinimi vardı sanki, Ünal hoca bu oyuncu gıtlığında Berkay yeterli olsaydı onu değerlendirirdi, neden kendi ayağına sıksınki.

Bazı eleştiriler duydum ileri boyutta, Buna çok üzüldüm, Berkay Sefa’yı alt yapıya yolladı diye Ünal hocaya cephe alan, bir okuyucum, Ünal hoca görevinden ayrılana kadar Trabzonspor luluğumu askıya alıyorum diye bir yorumda bulundu, inanın bu çok üzücü.

Sevgili kardeşim, senin Trabzonspor luluğun nekadar hafifmiş hemen de askıya alıyorsun, böyle Trabzonspor luluk olmaz, sen biliyormusun o beğenmediğin Ünal hocanın ne fedakarlıklar yaptığını, Trabzonspor tarihinin belkide en ucuz çalışan teknik adamı olduğunu biliyormusun, ayrıca alacağı için, açlıktan ölse Trabzonspor’u UEFA’ya, FİFA’ya yada TFF’ye şikayet etmez, ama bunu bu şikayetleri yapan, ne Trabzonspor lu Trabzonlular gördük, herşey adamına göre değerlendirilmemeli.

Ünal hoca bu gün bu oluşumun biçilmiş kaftanıdır, ona destek olup saygı duymalıyız, bu ucuz eleştirilerle takıma, hocamıza zarar vermeyelim.

Hata aramaya kalkarsak, çok buluruz ama  bu zor günlerde, meziyet hatayı bulmak değil, meziyet bu oluşuma koşulsuz destek olmaktır. İsimlere takılmadan kişilerin varlıkları ile değil Trabzonspor’un varlığıyla mutlu olabilmeliyiz.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN