Künye
Menü
Turu Akyazıda Rahat Geçeriz | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Turu Akyazıda Rahat Geçeriz

TURU AKYAZIDA RAHAT GEÇERİZ

Trabzonspor’un deplasmanda Sparta Prag ile oynadığı iki aşamalı UEFA Avrupa ligi 3. Ön eleme maçlarının ilk müsabakasında, Hazır olmadığı görüldü.

Yeni transferlerden sadece Obi Mikel ilk 11’de sahaya çıktı, onunda hazır olmadı ama kaliteli oyuncu olduğu gözlendi, o kaleci uğurcan’ın Farjat azından Trabzonspor ilk devreyi bir sıfır mağlup kapattı.

Bu ilk devreye baktığımızda bireysel olarak Abdulkadir ömür ve abdulkadır parmak’ın yanısıra Sosa ve Nwakaeme de oldukça formsuzdular, rakip takımın Lige başlayalı 3-4 hafta olduğunu da hesaba katarak, Trabzonspor’un ikinci maçta, Trabzon da bu turu rahat geçeceğine inanıyorum.

İkinci devreye Trabzonspor Obi mikel sörloş değişikliği ile iyi başladı, Sparta Prag defansa yaslandı ve ataklarımız sıklaştı ancak istediğimiz gol gecikti.

Sörloş kaliteli iş yapar bir görüntü sergiledi, tamda iyi oynadığımız dakikalarda ikinci golü yedik oldukça moralimiz bozuldu.

Abdülkadir ömür yerini yeni transfer avdijaj a bıraktı, bu değişiklikle sağ kanatta bir hareketlenme olsada, sonuca etki edecek bir durum değişikliği olmadı.

Ancak ani bir atağımızda, Sosa iyi bir serbest atışla ekuban’ı gördü ve Ekuban müşiş vurdu takımımızın golünü kaydetti durum 2-1 oldu bu gol oldukça heyecanlandırdı bizi, deplasman golü olması anlamında büyük avantaj sağladı.

Tabi yeni transfer sörloş ceza sahasında buluştuğu topla müşiş döndü ve Harika bir gol kaydederek kalitesini ortaya koydu, bu golle durum 2-2 olarak eşitlendi.

Hazır olan rakibimizin karşısında, hazır olmadığımız bir görüntü de, deplasmanda bu skor oldukça iyidir, yukarda da dediğim gibi turu Trabzon’da akyazıda çok rahat geçeriz.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN