Künye
Menü
Trabzonspor Armut Toplamayacak | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Trabzonspor Armut Toplamayacak

TRABZONSPOR ARMUT TOPLAMAYACAK

Zıraat Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçında Trabzonspor saha ve seyircisi önünde ezeli rakibi Fenerbahçe’yi konuk etti. Bu gün gün boyu bu maça dair herhangi bir heyecan ve hareketlilik göremedim şehirde, doğal olarak bu maça da yansıdı, ancak yinede stad doldu.

Maç aslında Trabzonspor’un kontrolünde başladı, öylede devam etti ancak Fenerbahçe belliki bu maçta gol yemeyip işi Kadıköy’e bırakmak niyeti ile sahaya çıktığından biraz tedbirli oynadı ve çokta hoş olmayan bir futbol anlayışı İle ilk devre tarafların 0-0 beraberliği ile sına erdi.

Hüseyin hoca bu maça da, doğal olarak biraz rotasyonla çıktı, haklıdır çünkü önümüzde üç günde bir maç oynamamız gereken bir fikstür var, bunları yani bu tip turnuva maçlarını en az hasarla atlatmamız lazım.

Maçın ikinci devresine Trabzonspor fırtına gibi başladı, 46. dakikada Sörloş, 66. dakikada Novak bulduğu gollerle ile bir anda 2-0 oldu ve bundan sonra hakem tiriosu devreye girdi bana göre Trabzonspor’un Sörloş’a yapılan bir hareketin penaltı olduğunu düşünüyorum ama yayıncı kuruluş tekrarını bile vermedi, ortaklaşa organize oldular.

Bir Hakemin bukadar art niyetli ve korkak olmasını anlamakta zorluk çekiyorum sen insan değilmisin, senin vicdanın yokmu, bukadarmı yüreğiniz taşlaşmış yazıklar olsun sana ve senin gibilere, yok olasınız inşallah.

Fenerbahçe’nin hiç yoktan iki uzun stoperimizin hatası İle ikisin arasından adam kafa vuruşunu yapıp golü buluyor ve maç 2-1’e geliyor, bu golle Fenerbahçe rovanş için büyük avantaj elde ediyor.

Bu maçın rövanşında Fenerbahçe Trabzonspor’u 1-0 mağlup ettiğinde turu geçecektir, ancak Fenerbahçe 1-0’ı bulup maçı bitirene kadar Trabzonspor’da armut toplamayacak, bir gol bulduğumuzda ki muhakkak buluruz ozaman Fenerbahçe Trabzonspor’u 3-1 yenmesi lazım, bana göre bu tur çantada keklik değil, Trabzonspor’un avantajı daha çok.

Buradan bir iki çift lafımda Ersun denen insan müsvettesi, müptezel şahsiyete olacak, Trabzon ve Trabzonspor’a ne kinin varki, Fenerbahçe golü bulduğunda, yumruk şov yaparken, “a..na g....mun İ...leri” diyorsun, lan Allah sız kitapsız müptezel, küfür ettiğin bu camia sana Trabzonspor’u üç kez teslim etti.

Bu üçünde de başarısızlığın ve takıma verdiğin maddi manevi zararların tavan yaptı, bu camianın ekmeğini yedin, hak ettin etmedin milyon Euro larını kazandın, peki bu camia sana ne yaptıki bu camianın anasına küfür ettin? Bu kin neden? Senin zorun ne? Söylediğin o sözleri sana iade ediyoruz.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN