Künye
Menü
Tarihimizin En İyi Medya Departmanı | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Tarihimizin En İyi Medya Departmanı

TARİHİMİZİN EN İYİ MEDYA DEPARTMANI

Sosyal medya hayatımıza öylesine girdi ki, artık hayatımızın en önemli anlarını orada paylaşıyor ve ömrümüzün en önemli zamanlarını orada geçiriyoruz.

Öyle ki, sosyal medya kullanan bir insan günde ortalama en az, 2,5-3 saatini burada harcıyor, bu rakam sosyal medya bağımlısı bir kişinin kullanımında günlük ortalama 5-6 ve 8 saatlere kadar çıkıyor.

Hayatımızın bu kadar içinde olan ve hayatımızı bu kadar etkileyen bir ortamda da, insanların eğlenmesi, etkilenmesi, yönlendirilmesi ve fanatikleşmesi gayet normal oluyor.

Trabzonspor’un sosyal medyayı iyi kullandığını, bu nedenle Trabzonspor’un sosyal medyası başında duran bu unsuru yönlendiren ve yöneten arkadaşları ayrıca tebrik ediyorum.

Trabzonspor adına, Gerçekten çok güzel haberler, anlar, anılar ve fotoğraflar paylaşıyorlar, ayrıca bütün gündemi takipçileri ile paylaşıp bilgilendiriyorlar.

Bu nedenle Trabzonspor medya departmanındaki, başta Ulaş Özdemir ve Can Karyağdı olmak üzere ekiplerindeki bütün arkadaşları tebrik ediyorum.

Geçtiğimiz günlerde, Trabzonspor resmî Twitter hesabından yayınlanan, genç yıldız oyuncumuz Yusuf Yazıcı’nın taraftarla aracında buluşma anlarını ve muhabbetlerini içeren video müşiş bir video bu ve buna benzer çekimler ve organizasyonların daha çok yapılması gerekmektedir.

Ayrıca daha önce maç önlerinde yapışan video klip yayınlarıda oldukça ilgi çekici ve çok hoş olarak karşılanmaktadırlar, bunların devam etmesi ve bu ekibin ödüllendirilmesi gerekmektedir.

Trabzonspor’un gelmiş geçmiş en iyi medya departmanı ekibi olduğunu düşündüğüm bu ekibi gerçekten tebrik ediyorum.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN