Künye
Menü
Taraftarın Makus Kaderi | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Taraftarın Makus Kaderi

TARAFTARIN MAKUS KADERİ

Trabzonspor maça çok değişik duygularla başladı, Bu iş buraya kadar aslında hiç gelmemeliydi, ne kadar Trabzonspor’a operasyon yapıldı ise de, hakkımız yendiyse de, kendi içimizde de bir sürü hatalar yaptık, bu duruma bu işi kendimiz getirdik aslında.

Trabzonspor maça iyi başladı, takım tam kadro olunca oynadığı futbolu da göze hoş geliyor tabii ki maçın 14. dakikasında Abdulkadir Ömür’ün getirip Ekuban’ın önüne bıraktığı topu Ekuban şık bir vuruşla ağlara gönderdi ve Trabzonspor 1-0 öne geçti.

Evet klasik hastalık nüksetti, Trabzonspor golü buldu el frenini çekti, ilk yarı bitimine kadar laylaylom futbol oynadı, Şampiyonluk yarışındaki rakibimiz, Konya deplasmanında ilk yarıyı 3-1 mağlup durumda kapatı, Bu sonuçun haberi devre arasında trabzonsporlu oyuncuları ateşleyecektir diye umuyorum.

İkinciyi yarı maalesef Denizlispor’un golüyle başladı ve durum 1-1’e geldi Bu şok gol Denizlispor’u ateşledi Trabzonspor’u strese soktu.

Trabzonspor ne kadar atak yaptıysa hep boş yataklardı, hüseyin hoca da bana göre yanlış değişiklikler yaptı, Trabzonspor atak göründüğü anda Denizlispor kontratakdan 85. dakikada maalesef golü buldu ve durumu 2-1’e getirdi.

Rakibimiz Konya deplasmanında mağlup durumdayken bizim de burada mağlup olmamız kabul edilebilir bir şey değil. 

Şöyle bir bakıyorum da, Trabzonspor’un hocası Okan buruk olsaydı kimi alırdın dışarı diye sorduğunda, inanın Sosa, abdulkadir ömür, abdulkadir Parmak’ı alırdım derdi ve maalesef bizim hocamız da bu değişiklikleri yaptı.

Fazla söze gerek yok, Trabzonspor taraftarı maalesef makus kaderini yaşıyor yine, hiç fazla vakit kaybetmeden hocadan başlamak üzere, takım içinde kavgalı olan oyuncular başta olmak üzere, İnanmayan inançsız hiç kimseyi takımda bırakmayıp göndermekle işe başlayacaksın.

Trabzonspor daha önce de Şampiyonluklar kaçırdı ama mücadele ederek kaçırdı, hiç bu kadar ruhsuz mücadelesiz bir futbol ortaya koyarak kaçırmamıştır. 

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN