Künye
Menü
Taraftar Şampiyon Gibi Takım Değil | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Taraftar Şampiyon Gibi Takım Değil

TARAFTAR ŞAMPİYON GİBİ TAKIM DEĞİL

Trabzonspor, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinden Akyazı stadyumuna kadar taraftarların organize ettiği, çoşkulu bir uğurlama organizasyonu eşliğinde, şampiyon gibi uğurlandı.

Bu coşkulu uğurlamanın ardından, Trabzonspor maça oldukça coşkulu ve atak başladı, sağlı sollu ataklarla maçın hemen başında bu maçı şampiyonluk adına çok istediğini ortaya koydu.

Zaten maçın 3. dakikasında da Sörloş’un müşiş golü geldi maç resmen 1-0 Trabzonspor’un üstünlüğü ile başladı. Bu üstünlük biraz rahatlama göstermiş olsada, hep üstünlük Trabzonspor da idi.

Nwakaeme’nin yokluğuna birde Ekuban’ın yokluğu eklenince Trabzonspor’un ataklarının oldukça yavaşladığını gördük, guilherme ve Bilal açıkta ilaç olamadıkları gözlendi, guilherme orta alana geçince biraz daha faydalı oldu gibi gözükse de, Abdülkadir Parmak’ın açığını kapatamadı ve oyundan da alındı zaten.

Pereira’nın eline çarpan top, penaltı getirdi Ankaragücü’ne ve bu penaltıyı gole çevirdiler. Daha sonra bir kırmızı ile 10 kişi kalan Ankaragücü komple defans yapıp, kontradan gol aradı.

Maçın başındaki istek ve arzu maalesef her zamanki gibi, golü bulana kadar devam etti ve 1-0’dan sonra yine ve sanki Trabzonspor el firenini çekti.

Her ne olursa olsun, şampiyonluk hedefi olan Trabzonspor evinde ligin dibindeki rakibini evire çevire yenmeliydi. Ben Trabzonspor’un ve Hüseyin hocanın performanslarını şampiyonluk için yeterli görmedim.

Kısaca, görülen köy maalesef klavuz istemiyor, şehir komple taraftarlar olarak şampiyonluğa inanmış ama takım inanmamış.

Trabzonspor stada şampiyon gibi uğurlandı, ancak şampiyon gibi oynamadı.Yani taraftar şampiyon gibi ama takım değil

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN