Künye
Menü
Susturucu Sörloş | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Susturucu Sörloş

SUSTURUCU SÖRLOŞ 

Trabzonspor ilk yarı itibarı ile benim hesaplamalarıma göre 2 puan kaybetme kredisini Başakşehir maçında harcadı, bu nedenle artık ilk yarı puan kaybetme kredisi kalmadı desek yeridir.

Buna istinaden önümüzdeki İki hafta itibari ile, Fenerbahçe’nin bir puan önünde 22 puanla lider olacağımızı tahmin ediyorum. Ondan sonraki iki hafta, yani önümüzdeki dört hafta sonunda, Fenerbahçe’nin üç puan önünde 28 puanla lider olacağımızı tahmin ediyorum.

Trabzonspor’un bu yarış içerisinde bu birlik beraberlik ve kenetlenmeyle beraber artık içeride puan kaybedecegine ihtimal vermiyorum, Bu nedenle ligin ilk devresini de lider olarak kapatacağımızı tahmin ediyorum.

Hocasıyla yönetimi ile, taraftarıyla oyuncusuyla tam bir kenetlenme var, buna yerel medyamızın birçoğu henüz müdahil olamadı onlarda müdahil olduğu zaman, gerçekten güçlü bir kulüp, sürekli kazanabilen ve başarılar elde eden bir takım olacağız.

Son başakşehir deplasmanında, gerçekten kötü oynamamıza istinaden, Rakibimizin de gayet iyi oynamasına binayen, alınan bir puan gerçekten iyiydi bu bir puan bu takımı şampiyon yapabilir, yani o derece önemli bir puandı.

Rakibimizin seyirci sıkıntısı olmasına rağmen, az sayıdaki seyircisinin de Trabzonspor’a saygı duyacağına saygısızlık etmesine bir anlam veremedim.

Neydi Trabzonspordan alıp veremedikleri anlamak mümkün değil, bir sıfır mağlupken 2-1 Öne geçmeleri tabii ki onları heyecanlandırmış olacak ki, maçıda kazandık edasıyla bu havaya bir anda kapılarak,

Kendi etlerilerine butlarına, boyuna posuna, güçlerine bakmadan, karşısındaki koskoca Trabzonspor’u hafife alarak, bir avuç taraftarıyla koyduk mu, koyduk mu diye tezahürat yapmaya başladılar.

Ama şunu unutmuş olmalılar ki, bu Trabzonspor’dur, biz bitti demeden hiçbir şey bitmez, ki öylede oldu ve bir anda sahneye Kuzey’in oğlu Sörloş çıktı ve Başakşehir filelerine öyle bir kafa golü gönderdiki, resmen Başakşehir taraftarının SUSTURUCU gibi seslerini kesti.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)
        YORUMUNUZU PAYLAŞIN