Künye
Menü
Süperlig Haysiyetsizlik Sezonu | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Süperlig Haysiyetsizlik Sezonu

SÜPERLİG HAYSİYETSİZLİK SEZONU

Süperlig Cemil Usta Sezonu, 2019-2020 sezonu çok entrika ve tiyatroya sahne oldu. Bütün spor otoritelerininde iddia ettiği gibi, TFF, MHK dolayısı ile Hakemler Trabzonspor’a operasyon yaparak şampiyonu, Başakşehir olarak belirlediler.

Sezon içerisinde Trabzonspor öne geçtiği maçlarda 30 puan kaybetti, ligin genelinde ise 37 puan kaybetti, bu puan kayıplarının, zannetmiyorum ama, hadi 20 puanını, oyuncu yada teknik heyet hatalarından kaybetti diyelim ki, geride 17 puan kalıyor işte net olarak bu kayıp 17 puanı Hakem operayonlarında kaybetti Trabzonspor.

Peki adil, bir yönetim ve sezon olmuş olsaydı, operasyon ile kaybedilen bu 17 puan kaybedilmeyecekti, sonuç Trabzonspor ligi 82 puanla Başakşehir’in 13 puan önünde bitirerek şampiyon olacaktı, bunu engelleyenler, şimdi de, oynadıkları bu tiyatronun, son perdesini oynadılar.

Lig’den Düşmeyi kaldırdılar, düşmeyi Kaldıran Zihniyet, Ligi Tescil Etmeyip, Neden Oynattığının Belgesini Koydu Ortaya. 

TS’un Şansını Elinden Alıp Başakşehir’i Şampiyon yapmak İçin Bu Tiyatroyu Oynadılar. 

Bu Karar Şikedir. Bu karara İmza Koyanları Allah Güldürmesin.

Aslında, Fulboldaki Bütün Bu Tiyatro, Şampiyonun Kasasına Girecek Olan 350 Milyon TL’yi alıp, Bazı Vakıfların Kesilen para Musluklardan Oluşan Açığı Kapatmak İçindi ve Başardılar, Ama Milyonlarca Çoluk Çocuk dahil bütün Taraftarı Ağlattılar, Allah Bunun cezasını verecektir.

Ayrıca çok merak ettim, Alınan “Bu Yıl Ligden Düşme Yok” kararını, Ligden Düşen Takımların Başkanları Daha Evvelden bunun Böyle Olacağını Bilyorlarmıydı, eğer biliyorlardı ise bu işe şaibe dolayısı ile ŞİKE karışmıştır, bu nedenle söz konusu başkanların vicdanları ile kendilerini başbaşa bırakıyorum.

TFF’de Oynanan bu Tiyatroda Alınan “Düşme Yok” Kararına Trabzonspor Başkanı İmza koymuşmudur ki, TFF başkanı kararı oy birliği ile aldık dedi, oy çokluğu ile demedi, ozaman Koymuşsa ki, durum ortada, Derhal İstifa Etsin. Hasiyetsizlerle Birlik Olan Başkan İstemiyoruz. 

Sezon oynanırken, Trabzonspor’un UEFA tarafından Avrupa kupalarından bir yıl men kararı açıklandı, aynı UEFA Fenerbahçe’nin bütçe açığının Trabzonspor’a göre daha fazla olmasına rağmen Fenerbahçe’ye men cezası değilde, 2 milyon Euro para cezası verdi, bu çok manidardır.

Ligin şampiyonluk yarışı içinde olan Trabzonspor’a UEFA dan men cezasının gelmesi ve Türkiye kupası final günü, TFF’nin ligden düşme yok kararını açıklaması, sizce manidar değilmidir, bence çok manidardır ve bu kararların böyle zamansız ve tutarsız alınmasının arkasında kimlerin olduğunuda bu camia bilmektedir.

Bu kararları alanları, etkileyenleri yani göz göre göre yapılan adaletsizlikleri eleştirdiğim zamanda, bazı aklı evveller bana hain demeye getiriyor işi, açıkça diyorda, çünkü onların memleket ve Trabzonspor aidiyeti hiç umurlarında değil, onlar İçin varsa yoksa liderleri, gerisi teferruat.

Lan Haysiyetsizler, bu şaibe ve kir dolu işlerinize Keşke DOZER CEMİL'in tertemiz adını karıştırmasaydınız, kemiklerini sızlattınız rahmetlinin yazık.

Bana, Peygamber Gelse Bırak bu spor İşlerini Dese, Onu Bile Tersleyecek Kadar İçine İşlemiş Trabzonspor Diyen Müptezel, Peygamber Gelse Sporu, Trabzonspor’u Ağzına Bile Almaz, Ama şunu bilki, peygamber Devlet Başkanını muhatap Alır ve Adaletsiz İş Yapıyorsun, kötü ve adaletsiz yönetiyorsun der, Sende ozaman Başkanını Eleştirdi Diye Peygambere bile Kesin Hain Dersin Kitapsız.

Bu konularda okadar doluyum ki, biraz daha yazarsam çok kötü işler olacak, o nedenle Son olarak Önümüzdeki Sezonun Adı konusuna değineyim, gelecek sezonda ligimizin adının

“SÜPERLİG HAYSİYETSİZLİK SEZONU” Olmasını öneriyorum.

(Tamda bu TFF’ye göre bir isim) 

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN