Künye
Menü
Şimdi Transferin Ne Vakti Ne Zamanı | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Şimdi Transferin Ne Vakti Ne Zamanı

ŞİMDİ TRANSFERİN NE VAKTİ NE ZAMANI

Bulaşıcı bir virüs ile mücadele kapsamında, Uzun zamandır futboldan ayrı kalmak, bütün herkesi olduğu kadar, hatta, futbolun ana unsuru olmaları hasebiyle oyuncuları daha çok fiziki vede mental olarak etkilemiş olduğu açıktır.

Bu sürecin akabinde normalleşme ve kalan sekiz haftaya en iyi şekilde hazırlanma sürecini, bu olumsuz etkileşimlerden arınmaya çalışarak geçiren bir oyuncu gurubunun, en önemli silahlarını, transfer görüşmeleri be dedikoduları ile oyalamakta nereden çıktı, anlamak mümkün değil.

Sekizinci Şampiyonluğumuza, şurada 8 haftalık bir süre kalmışken, bu şampiyonluğu bize kazandıracak olan en önemli savaşçılarımızdan, Sosa, Novak, Pereira, Uğurcan, Abdülkadir ve sörloş gibi silahşörlerimizi neden transfer pazarlıkları, görüşmeleri ve dedikoduları ile meşkul ediyoruz.

Sevgili Başkan ve yönetimi, sizi anlıyorum gelecek sezonun çalışmalarını şimdiden sağlama almak istiyorsunuz da, bence şimdi zamanı değil. Zaten fizik ve mental olarak yıpranmış bu oyuncuları, şu sekiz haftalık zaman zarfında sizde iyice yıpratmayın, bu işi şampiyonluğun kesinlik kazanması sonrasına bırakın.

Sayın yönetim Şu ara gelecek, gidecek ve kalacak transferlerin vakti ve zamanı değildir, uyanık ol.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN