Künye
Menü
Santrafor Bile Bilmiyor | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Santrafor Bile Bilmiyor

SANTRAFOR BİLE BİLMİYOR 

Trabzonspor’un transfer gündemi okadar yoğun ki, bütün medya ve sosyal medyadaki admin/moderatör ler bu transfer haberleri ile çalkalanıyor.

Ancak Trabzonspor bu sefer zarar etmemek için bu işi okadar sıkı ve gizli tutuyor ki, transfer edilecek oyuncuyu önceden tahmin etmek için, ya kahin olman lazım yada Trabzonspor’un başkanı.

Hal böyle olunca da, sosyal medya da ve yazılı basında çıkan transfer dedikoduları taraftarın kafasını oldukça karıştırıyor.

Benim sevgili taraftarlara nacizane tavsiyem, bu tip haberlere itibar etmemeleri, sadece Trabzonspor’un resmî haber kaynaklarını takip etmeleridir.

Bu konu ile alakalı değil ama yaşanmış bir olayı anlatmak istiyorum.

Ordu ilimize bağlı bir yaylada her yıl bal festivali yapılır. Bu festivale Ordu valisi katılmış, hazır gelmişken orijinal bal almak istemiş, sn.Vali bey Balcıya demiş, bak ben valiyim, şu bal orijinal ise sat onu bana yoksa çok kötü olur haaa!! ????

Balcı kendinden ve balından emin bir şekilde vali beye şöyle demiş.

Sayın valim benim ballarım orijinal dir, vallahi billahi bak, arıya bile güvenmedim ben yaptım onları ???????? gülüşmeler falan.

Şimdi Trabzonspor’un transfer politikası okadar gizli ilerliyor ki, İnanın yapacak olduğumuz golcü transferini, başkandan başkası bilmiyor yani transfer edilecek santrafor bile bilmiyor ???? haberi yok yani.

Evet sayın başkan bombayı bekliyor taraftar, patlat bakalım haberi, söz konusu santrafor doğrumu doğru ise bitirin artık bu işi resmî maçlar başlıyor.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN