Künye
Menü
SANA YUH OLSUN PFDK | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

SANA YUH OLSUN PFDK

PFDK’nın mütevazi davranışları devam ediyor, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da oynanan Fenerbahçe Trabzonspor maçı sonrasında, Volkan Demirel’in canlı yayında yayıncı kuruluşa yaptığı tehdit vari konuşma sonrası, sevkedildiği PFDK bugün, Volkan ile kararını açıkladı.

PFDK Fenerbahçe Kulübü'ne 265 bin TL para cezası verirken,  Volkan Demirel'i de 3 maç men ve 26 bin TL para cezası ile cezalandırdı. 

Öte yandan Trabzonspor görevlisi Gökhan Kandemir, rakip takım taraftarlarına yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 15 gün hak mahrumiyeti cezası ile cezalandırıldı.

Şimdi adama sormazlarmı be yanlı taraflı samimiyetsizler, bu verdiğiniz ceza adilmi, hakmı, sizin adalet anlayışınız bu mu eğer bu ise, yuh size yani kocaman YUH.

Volkan Demirel canlı yayında, alanen koca bir camiayı hemde Trabzonspor camiasını tehdit etmiştir, bu camiayı galeyana getirmek suretiyle infial yaratmak istemiştir.

Volkan’ın işlediği bu suçun cezası 3 maç ise ki, Fenerbahçe itiraz hakkını kullandımı kesinlikle 2 maça inecektir, Volkan’ın bu olayı yaşadığı muhatabı, Trabzonspor çevirmeni Gökhan Kandemir’in cezası 15 gün hak mahrumiyeti mi olmalıydı.

Gökhan Kandemir’e verilen 15 gün hak mahrumiyeti, yani 2 maça tekabül eden bu ceza, Volkan’ın da aldığı tahminim 2 maç ceza ile sizce eş değer olarakadil bir kararmıdır.

Gökhan Kandemir ne demiş, Volkan gibi Fenerbahçe camiasınımı tehdit etmiş anlamak mümkün değil, burada bu kararla da anlaşılmaktadır ki, PFDK yanlı ve taraflı tutumunu yine sahneye koymuştur.

Söylenecek söz bulamıyorum sadece size yuh olsun PFDK diyorum.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN