Künye
Menü
Sabret Belki Daha Güzel Olur | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Sabret Belki Daha Güzel Olur

SABRET BELKİ DAHA GÜZEL OLUR 

Allah’ın istemediği hiç bir şey olmaz. Allah istemese bu dünya yeryüzü kainatında yaprak bile kıpırdamaz, eğer Allah Teala istemezse bir kuru yaprak bile düşmez dalından.

Bunun böyle olduğunu müslüman ve  inanan insanlar olarak bilmemiz gerekir, bunu bilende, her şey nasip olacak, Allah nasip edecek, Allah nasip etmezse dilediğimiz, arzuladığımız hiç bir şey olmaz diye inanacağız.

Trabzonspor’un derin ve alternatifi bol bir kadro yapısının olması, sezona iyi başlaması, tüm camiayı olduğu gibi benide heyecanlandırdı.
Buna istinaden herkes gibi bende şampiyonluk naraları atıp hayalleri kurmaya başladım.

Ama bu işler nasip diye bir an aklımızdan çıkı verdi demekki. Bak hiç düşünmediğimiz sakatlıklar hasıl oldu, kadrodan ayrılanlar oldu bu ne demek biliyormusunuz.

Yusuf Yazıcı’nın takımdan ayrılması, Abdülkadir Ömür ve Yusuf Sarı’nın peş peşe sakatlanmaları ve akabinde Ekuban’ın da sakatlanarak sahalardan uzak kalacağı haberi tamamen plan ve hayallerimizi alt üst etti.

Buna nazar, şanssızlık kader diyebiliriz ama demekki hiç bir zaman peşin hükümlü olmamak lazım. Olsun bunda da bir hayır vardır diyip Allah’a şükredeceğiz, Allah’ın izni ile önümüzdeki zorlukları en iyi şekilde aşabilecek kadroya sahibiz çok şükür.

Allah en hayırlısını nasip etsin diyecez, belki yeni şans bulacak oyuncularımız verilen şansları iyi değerlendirip her biri ayrı birer değer olacak.

Doğan Erdoğan, Fıratcan Üzüm, Ahmet Cambaz, Cafer Tosun, Kerem Baykuş, Avdijaj ve Sturridge diye isimli isimsiz, genç yetenekler ve tecrübeler var belki bunlardan abdüş ler, yusuf lar çıkacak belkide daha iyi ve hayırlı olacak.

Kimse felaket tellallığı yapmasın, eksilen oyuncular Trabzonspor’un gücünü büyük oranda azalttı gibi görülsede gerçek böyle olmaya bilir, her şeyi zaman gösterecek bizede sabır ve nasip demek düşer.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN