Künye
Menü
Rizespor Yenmek İsteyecek Ama!! | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Rizespor Yenmek İsteyecek Ama!!

RİZESPOR YENMEK İSTEYECEK AMA!!

Bugün Trabzonspor, Rizespor deplasmanında maça çıkacak, bu maç Rizespor için prestijden öte bir önem arzetmiyor, ancak Rizespor’un Trabzonspor ile olan husumeti göz önüne alındığında, taraftarını mutlu etmek için mutlak galibiyet isteyecektir.

Tabi Rizespor galibiyet isteyecek de, buna gücü yetecekmi göreceğiz, son haftalarda Trabzonspor’un formda olduğunu da hesaba katarsak, bu maçta Rizespor’a galibiyet şansı tanımıyorum.

Trabzonspor’un Rizespor ile oynadığı maçlardaki üstünlüğü oldukça çok, bu maçta da, bu üstünlüğü devam ettirir diye düşünüyorum, çünkü Trabzonspor’un ufakta olsa bir hedefi var.

Beşiktaş’ın aynı akşam ve saatte kendi sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olması bu maçın Trabzonspor adına ciddiyeti ve önemini bir nebze daha artırdığı bir gerçektir.

Beşiktaş’ın Kasımpaşa karşısında, olası bir mağlubiyet yada beraberlikte kaybedeceği puanlar, Trabzonspor’u Rizespor’u yenmesi durumunda ligde 3. konuma getirecektir ki, bu durum sezonu erken açıp açmama konusunda önem arzetmektedir.

Bütün bu olasılıklar ve takımların, son hafta pisikolojisinden de yola çıkarak, ayrıca hedefler gözetildiğinde Trabzonspor’un bu deplasmandan galibiyet ile döneceğini düşünüyorum.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN