Künye
Menü
Prestij İçin Basel’i Yenin | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Prestij İçin Basel’i Yenin

PRESTİJ İÇİN BASEL’İ YENİN 

Bu akşam deplasmanda İsviçre temsilcisi Basel ile, UEFA Avrupa ligi C grubu son maçını oynayacağız.

Geçtiğimiz UEFA maçında Getafe ile evimizde oynadığımız maça, Galatasaray maçını düşünerek tamamen rotasyonlu kadro ile çıkılmış, genler Getafe’ye 1-0 yenilmiş ama ezilmemişlerdi.

Ancak bu Getafe maçından istediği tecrübe ve gençlerin gelişimi adına beklentisini elde Trabzonspor, maalesef Galatasaray maçından beklediği ve arzuladığı sonucu alamamıştır.

Bu konuda Ünal hocanın yaptığı rotasyon bir çok kesimden eleştiri almış ve bu eleştirenlerin bir çoğununda haklı olduğu zaten Galatasaray maçında görülmüştü.

Ben, en iyi antremanın maç olduğu görüşünü savunan bir kişi olarak, Basel maçına, tam kadro çıkılması gerektiğini savunuyorum. 

UEFA liginde oynadığımız son 5 grup maçında, maalesef 4M, 1B var, aslında bu durum Trabzonspor’un tarihine yakışmayan bir durum, bunu göz önünde bulundurarak,

Ayrıca;
Ülke puanının yanında, evimizde oynayacağımız lig müsabakası Denizlispor maçının ciddi antemanı adına Basel maçına tam kadro çıkılmalı ve UEFA grup maçının son maçı olması hasebi ilede prestij açısından bu maçın galibiyetle kapatılması amaçlanmalıdır.
Bu nedenle prestij için Basel’i yenin lütfen.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN