Künye Reklam
Menü
ÖZ EVLATLAR GALİBİYET KOLBASTI ÖZLEMİŞİZ | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

ÖZ EVLATLAR GALİBİYET KOLBASTI ÖZLEMİŞİZ

Bugün Trabzon’da hava müşişti, bahar havası insanları oldukça neşelendirmiş ve bir aya yakın aranın ardından futbola da olan özlemle, Pazartesi olmasına rağmen stad oldukça bir kalabalığa sahne oldu.

Gündüz oynanan, U21 maçında Trabzonspor Antalyaspor’u 3-1 yendi, Trabzonspor’un gollerinin üçünüde Talha Reşat Bulut kaydetti, bu çocuk ileride müşiş bir oyuncu olacak inşallah.

Trabzonspor maça şu 11’le başladı, Uğurcan, Kamil Ahmet, Hüseyin, Hossaini, ibanez, Abdülkadir Parmak, Sosa, Olcay, Yusuf Yazıcı, Nwakaeme ve Ekuban

Taraftarın coşkusu, direk oyunculara etki etmiş olacakki, Trabzonspor maça iyi, istekli ve arzulu başladı, baskısını hemen hissettirdi, ancak Antalyaspor kapalı defans oyunu tercih etti ve bir kontra atakta Hüseyin’in bir pas hatasını doukara gole çevirdi durum 0-1 oldu.

Ancak Trabzonspor aynı oyununu devam ettirdi ve 21. dakikada Nwakaeme ile golü buldu ve durum 1-1’e geldi. Trabzonspor beraberlik golü ile moral buldu ve daha iyi oynamaya başladı, pozisyonlar da, buldu ama değerlendiremedi.

İlk devrenin sonlarına doğru Antalyaspor’da tehlikeli bir iki pozisyon yakaladı ancak değerlendiremedi, tabi Trabzonspor’un baskısı hep vardı ve ilk devrenin son düdüğüne kadarda oldu, maçta öyle tempo ve oyun sürekliliği vardıki hakem ilk yarıya uzatma dakikası ekleme gereği bile duymadı ve maçın ilk devresi tarafların 1-1 beraberliği ile bitti.

İlk yarının bu tempolu oyununun, en iyi oyuncuları başta, Yusuf Yazıcı ve Nwakaeme vardı, bu tempoya ayak uyduramayan, sol bekte, ibanez sağ bekte Kamil Ahmet vardı.

Maçın ikinci yarısına da, Trabzonspor iyi başladı ve aynı oyun anlayışı ile devam etti maçın 58. dakikası geldiğinde bu kez Ekuban golü kaydetti ve Trabzonspor geriye düştüğü maçta, geri dönüş yaparak 2-1 öne geçti.

Bu golle seyirci tam anlamıyla coştu ve takımıda coşturdu, Nwakaeme topu sürükledi getirdi ve ceza sahası içinde topu olcaya gönderdi Olcay ise kolay pozisyon da, maçın 58. dakikasında golü kaydetti ve Trabzonspor maçta 3-1 öne geçti.

Trabzonspor bu akşamki futboluyla gerçekten alkışı haketti, maçın uzatma dakikalarında, Murat Cem’in golü ile Trabzonspor 4-1 öne geçiyor, bu golle maç sona erdi, bu akşamın en önemli ayrıntısı Trabzonspor geriye düştüğü maçı farklı kazanması idi.

Bu akşamın başka bir ayrıntısı ise öz evlatların şovu oldu hepsini tebrik ediyorum. Bu galibiyet kol bastı ile birleşince tirübünlerin coşkusu görülmeye değerdi, tebrikler çocuklar, tebrikler Trabzonspor, özlemiştik.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?