Künye
Menü
Örnek-Dost Yönetici | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Örnek-Dost Yönetici

ÖRNEK DOST YÖNETİCİ

Kayserispor yöneticisi Sn.Muhammet Ali Temel bey’e kullandığı şu (Trabzonspor’umuzun efsane kaptanı Cemil Usta’nın isminin verildiği bu sezonun ) ifadelerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor ve bir çok futbol yöneticisine örnek gösteriyorum.

Dost takım Kayserispor camiası ve taraftarı na, Ligin son maçını Kayseri deplasmanında yani kendi evlerinde oynayacak olmamızdan mütevellit, 
inşallah kupayı alacağımız ve şampiyonluk turu atacağımız maç olması temennisiyle, şimdiden kardeşlik gösterisi olacağı heyecanında olduğumuzu bildirmek isterim.

ÖZEL TEMENNİ

Trabzonspor yönetiminin, özellikle Sn. Ağaoğlu’nun artık medya organlarında yusuf yazıcı transferi konusunu tartışmalarına Son vermelerini talep ediyorum.

Şu anda hazırlık kampında olan oyuncumuz yusuf Yazıcı, bu transfer haberleri dedikoduları ve yapılan açıklamalarından dolayı işine tam manası ile konsantre olamadığını ve bu durumun gelecek sezon adına hem yusuf Yazıcı’nın performansını hem de Trabzonspor’a katkısı olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum.

Eğer yusuf Yazıcı’ya ciddi anlamda teklifler varsa ki, var biliyoruz. Yusuf Yazıcı’nın da gitme yönünde isteği arzusu varsa ki onu da var biliyoruz, O zaman Trabzonspor’un menfaatleri göz önüne alınarak, bu transfer değerlendirilebilir.

Yusuf Yazıcı da Trabzonspor’un menfaatleri çerçevesinde satılacaksa satılabilir ancak, bu görüşme ve pazarlıklar lütfen kapalı kapılar ardında olsun, sonuç olarak finaldeki gelinen noktayı Medyaya açıklarsınız, sattık ya da artık kaldı gibi.

Şu anda hazırlık döneminde olan Trabzonspor’un kampında, hem yusuf Yazıcı’nın hem arkadaşlarının hem de taraftarın psikolojisini bu transfer dedikoduları ile bozmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN