Künye Reklam
Menü
Onları Krallar Gibi Göndeririz | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Onları Krallar Gibi Göndeririz

ONLARI KRALLAR GİBİ GÖNDERİRİZ

Trabzonspor pazar günü deplasmanda Konyaspor ile karşılaşacak, bu karşılaşma için bütün hazırlıklar tamamlandı, uzun zamandır mağlup olmayan Trabzonspor bu deplasmandan da, üç puanla dönmeyi planlıyor.

Konyaspor evinde oynayacağı bu maça, ligi beşinci sırada tamamlamak için mutlak galibiyet parolasıyla çıkıyor ancak ev sahibi takımın hocasının büyük takıma karşı oynadığı müsabakalarda karnesi pekte iyi değil.

Bu tip müsabakalarda, Aykut hoca kapalı defans yapıp, maçı kendi sahasında kabullenip gol yememek için mücadele ediyor, bu maç onlar için çok önemli birde Aykut hocanın Trabzon hasetliğini düşünürsek, bu maça hangi taktikle çıkacak bilemiyorum ama hangi taktikle çıkarda çıksın, formda Trabzonspor galibiyeti elde edecektir.

Hafta içerisinde Trabzonspor resmî Web sitesinden yaptığı açıklamada, özellikle Yusuf ve A.Ömür için basında çıkan transfer haberlerine tepki koyarak, bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır demesi oldukça önemli idi.

Bu haberin gerekli yerlerden mesajının alındığını temenni ediyorum, bu çocukların Trabzonspor’da henüz daha çok işleri var, bu işleri başarıp buradan, onları krallar gibi göndeririz sıkıntı yok.

Herkes bilsinki Trabzonspor bu haberlerle artık dağılmayacak, bilakis daha çok kenetlenerek gelecek yılın en büyük şampiyon adayı olacak ve inşallah şampiyonluğa da ulaşacaktır.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN