Künye Reklam
Menü
OLCAY ŞAHAN’a İHTİYAÇ YOKTUR | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

OLCAY ŞAHAN’a İHTİYAÇ YOKTUR

Trabzonspor’un bu günlerde kısıtlı kadrosunun getirdiği sıkıntılardan dolayı Olcay Şahan’ı affetmesi gündemde, bu minvalde Olcay ve abisi olan menajeri ile Trabzonspor yönetimi arasında görüşmeler yapılıyor.

Bu görüşmelerde karşılıklı istek, talep ve arzular dile getiriliyor, ancak anlaşma henüz gerçekleşmiş değil, çünkü istekler kabul edilebilir değil herhalde.

Trabzonspor’un bugün Olcay denen bu adama ihtiyacı yoktur. Çünkü buna değmez, alacağı paradan indirim yapacak beyefendi, bunun karşılığında sezon sonu ayrılması durumunda bonservisini bedava alacakmış, yani böyle istiyor.

Trabzonspor’un varlığını, büyüklüğünü, marka değerini ve milyonlarca destekçisi yani taraftarını aşağılayıcı davranışlarda bulunacaksın, saha içerisinde sana uzatılan kaptanlık pazu bandını, koluna Şerefle takmak yerine, takmayı reddedeceksin, bu yetmezmiş gibi, o şanlı görevin temsili pazu bandını, canlı yayında milyonların gözü önünde yere atacaksın, ondan sonrada, oyuncu eksikliğini fırsat bilip anlaşma sağlamak ve sezon sonunda bedava gitmek isteyeceksin.

Bak Olcay efendi, sen bu camiadan özür dileyeceksin, kıçını kırıp oturacaksın ve hocaların, yöneticilerin ne emir verirse, senin hakkında ne karar alırsa buna sorgusuz sualsiz, uyacaksın başkada mümkünü yoktur.

Başkan ve yöneticilere de bir tavsiyem olacak, bu kulüp kimsenin oyuncağı değildir, bu kulüple kimsenin oyun oynamasına ve alay etmesine izin vermeyin.

Bu kulüp delege tarafından size emanet edilmiştir, politikalarınız kurtuluş için iyi gözükmekte ve bütün taraftarın ve delegeninde desteğini almaktasınız, Olcay konusunda da en doğru kararı vereceğinizden şüphemiz yok, ancak lütfen cezalandırdığınız bir oyuncu ile, fedakarlıklar yaparak yeniden bir anlaşma sağlamayın, bizim olcay’a ihtiyacımız yok.

Oyuncu eksikliğini, alt yapıya yolladığınız oyunculardan giderin, Berkay Sefa Kara ve arkadaşlarından, Olcay’dan alacağınız katkının daha fazlasını alacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

Trabzonspor tarihinde hiç bir oyuncuya, mecbur kalmamıştır, sizde yaşı Kemale ermiş Olcay’a bu kulübü mecbur bırakmayın. Ona taviz vermeyin o olmasada olur, ona taviz verip tapuları yıkmayın hiç bir şey değişmeyecek ve ettiğimiz zararla kalacağız, çünkü gerçekten Olcay Şahan’a ihtiyaç yoktur.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN