Künye Reklam
Menü
Namussuzlar Sahne Aldılar | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Namussuzlar Sahne Aldılar

NAMUSSUZLAR SAHNE ALDILAR

Antep deplasmanında Trabzonspor maçın ilk devresinde, üstün olan takımdı, Antep tedbirli olalım derken sıkı mücadele ve savunmalar yaptı, ama topa fazla sahip olamadı, dönen toplarda üstünlük sağlamaya çalıştı derken Trabzonspor’un golü geldi.

Kamil Ahmet sağ taraftan müşiş bir depar İle sıfıra indi ve yaptığı ortaya ekuban güzel bir kafa vuruşu yaparak golü kaydetti ve Trabzonspor’un 1-0 üstünlüğünü sağladı.

Son iki haftadır Sörloş’a sıkı markaj yapan rakipler, dolayısı İle Sörloş’un gol yollarında etkisiz olmasını sağlıyorlar, ancak Sörloş arkadaşlarına alanlar açmak, topu taşımak, ceza sahasına orta yapmak başta olmak üzere bir sürü fayda sağlıyor.

Bu maç özelinde ilk devre itibarı İle ndiaye biraz durgun gibi gözüktü ancak, Sosa, ndiaye ve Obi mikel’in orta alanda katkıları müşiş durumda, ancak defansif olarak stoperlerin uyumunda halaa sıkıntı olduğunu gözlemledik, Ekuban’ın golü İle maçın ilk devresi Trabzonspor’un 1-0 üstünlüğü İle sona erdi.

İkinci yarı Trabzonspor iyi oynamadı, Antep daha arzulu ve istekli oynadı, bizim oyuncuları anlamakta zorluk çekiyorum neden elfireni çekilmiş gibi oynuyorsunuz, golü yiyince açılıyorsunuz pes yani bu anlayış çok eleştirildi ve zararını gördük neden hep bu duruma düşüyoruz bunun çaresi bulunmalı.

Trabzonspor kötü oynadı iyi oynadı bunlar bizim sorunumuz, kimseyi ilgilendirmez. Trabzonspor ne edip ediyor golü buluyor ve maçlarını çok şükür kazanıyor, ancak bu kazanılan maçlar rakiplerimizle oynadığımız maçlar, maalesef adi ve şerefsiz niyetli olanlara karşı kazanamıyoruz.

Bu maçta başta vardaki hakem müsvetteleri ve sonra Halis efendi maçı katlettiler. Bir sürü hata İle maçı idare etti ve sonunda büyük hata İle maçı berabere bitirmeyi başardı.

Anlamıyorum bu lig namuslu mücadele sonucunda şampiyonunu belirleyemeyecekse neden, bunca emek ve bunca mücadele veriliyor, sezon başı namussuzlar şampiyonunu ilan etsin diğerleri ona göre mücadele etsin. Bu ligden ve gördüğüm şerefsizlik ve namusszluklardan midem bulanıyor artık.

Malesef ligin sonu yaklaştıkça namussuzlar hemen sahne aldılar.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN