Künye
Menü
NAMAZ POSTU GİBİ SİLKEDİ | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

NAMAZ POSTU GİBİ SİLKEDİ

Pazartesi akşam Rize’de oynanan Rizespor Beşiktaş maçı, Beşiktaş’ın 7-2 üstünlüğü ile bitti, ama derdi bitmedi.

Milyonlarca dolar para harcanarak ülkemiz futboluna kazandırılan, VAR sistemindeki aksaklıklar ve tartışmalar hiç bitmedi.

Beşiktaş’ın kaydettiği iki golde ofsayt olduğu, ama bunu VAR sisteminin o anda arızası nedeni ile devrede olmadığından tespit edilemediği söylendi, çok komik geldi bana, ne demek arızalandı göremedik, sahada görev yapan hakemler ne iş yapıyorlardı orada, nere bakıyorlardı havayamı, karadeniz havasımı çarptı ne oldu anlamadım. Yuh yani.

Bu hatalara sebep Beşiktaş’ın galibiyetine gölge düşürülmesin tabiki, Beşiktaş çok rahat bir galibiyet aldı, tabiri caizse Beşiktaş Rizespor’u namaz postu gibi silkedi.

Ayrıca Rizespor taraftarının bu mağlubiyete bu kadar tepki vermesinin başında, Trabzon’lu Şenol hoca ve Trabzonspor da top oynamış Burak Yılmaz fobisinden olduğunu düşünüyorum, zaten ismini dediğim bu kişilere ettikleri küfürlerden bunu anlayabiliyoruz.

Rizespor’lu taraftar kardeşlerim çok üzülmeyin, Beşiktaş sizden 10 gömlek üstün bir takım, Şenol hoca tarihinizde transferini hiç gerçekleştiremeyeceğiniz kadar büyük bir hoca, ayrıca Burak Yılmaz’da Türkiye’nin şu anki en büyük golcüsü, ayrıca Türk futbol tarihinin de, gelmiş geçmiş en iyi golcüleri sıralamasında ilk üçe girer, bukadar bu mağlubiyet koymasın size, unutursunuz.

Ayrıca el öpmekle dudak aşınmaz, saygı duymakla küçülmezsin, biat etmek bazen mağlup olmak değil, aidiyetini ve dostluğunu bildirmektir, sende senden büyük olanlara saygı duy, saygı bekle, böyle davranmakla hiç bir zaman kaybetmez hep kazanan olursun.

Ayrıca kendi şahsi kanaatim, Rizespor’un hep ligde kalmasıdır. Neden biliyormusunuz? Çünkü ben sizin gibi düşünmüyorum, Rizespor’u seviyorum, taraftarını seviyorum ayrıca Karadeniz takımlarının hep ligde olması bir güç olarak yansıması olacaktır diye düşünüyorum sadece bir birimize saygı duyup destek olmalıyız.

Bırakın bu Trabzon ve Trabzonspor düşmanlığını, bu düşmanlık size bu güne kadar bir şey kazandırmadı kazandırmazda.

Hep birlikte daha güzel günlere inşallah.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN