Künye
Menü
Malzeme Hazır İş Helvayı Yapacak Ustanın Maharetinde | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Malzeme Hazır İş Helvayı Yapacak Ustanın Maharetinde

MALZEME HAZIR İŞ HELVAYI YAPACAK USTANIN MAHARETİNDE 

Gervinho, Peres ve Hamšik’in çok kaliteli oyuncular oldukları ve dolayısıyla, kaliteli transferler oldukları hazırlık aşamasında apaçık ortaya çakmıştır.

Bu yeni transferler, kadromuzdaki kalite ayaklar olan Nwakaeme, Bakasetas, A.Ömür, Edgar, Hugo, Berat, transfer edilecek yeni golcü ve dolayısıyla milli kalecimiz Uğurcan ile harmanlandıkları zaman, kağıt üzerinde ortaya muhteşem bir kadro çıkıyor.

Artık bundan böyle bütün iş helvayı yapıp, servis edecek ustanın maharetine kalıyor, bu da, tecrübesi ve Trabzonspor’da yaptığı çıkışı ortada olan hocamız Abdullah Avcı’nın operasyonuna kalıyor demektir.

Ben Trabzonspor’u hazırlık döneminde takip edebildiğim kadarı ile iyi çalıştığını, hocanın mevcut kadro içerisinde herkese şans verdiğini ve faydalanabileceği maksimum sevide faydalanarak bu takımda oyuncu bakımından eksiklik hissettirmeyeceğini gördüm.

Artık, hazırlık aşamasının da son demine gelindiğini, bundan sonraki bütün enerjimizin şampiyonluk yolunda harcanması gerektiğini düşünüyorum, bu sadece oyuncu, teknik kadro ve yönetimle olacak bir iş olmadığını, bu operasyona şehir olarak ve taraftar kitlelerimiz olarak, bütün lobimizide bunun içine katmak suretiyle, sonuna kadar mücadele etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

2021-22 futbol sezonunda, hakkını sonuna kadar arayan, savunan bir camia olarak, takımımıza desteğin her ne olursa olsun, sonuna kadar verilmesi ve sonunda da, özlenen ve beklenen şampiyonluğa kavuşmayı, yaşamayı temenni ederek, Trabzonspor’a bu yolda başarılar diliyorum.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN