Künye
Menü
LÜTFEN BUNU YAPALIM | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

LÜTFEN BUNU YAPALIM

Trabzonspor’un bu günlerde önce İstanbul’da sonra Trabzon’da kutladığı kurul yıldönümünün 52. Yıl kutlama ve şenlikleri oldukça katılımı fazla ve ilgi gördü.

Taraftarımız 52. Yaşımızı coşkuyla kutladı. Her yıl bu kutlamalar çok ilgi çekici oluyor, ancak bu yıl sanki önceki yıllara nazaran taraftar daha heyecanlı ve coşkulu idi.

Bu coşkunun, Trabzonspor’un yaptığı transferler ve bu yıl için şampiyonluk beklentisinin üst düzeyde olduğunun kanıtı ve heyecanı gibiydi, yada direk öyle diyebiliriz.

Trabzonspor’umuzun 52. Yaşını en derin ve duygu yüklü temennilerimle kutluyorum. Benim dedem, babam, ben ve oğullarımda Trabzonspor’u sevdik ki, inanıyorum ve Allah’dan temennide ediyorum ki, torunlarımda seni sevecek sevgili Trabzonspor’um.

Bu heyecanın kaybolmaması ve Trabzonspor’a bu desteğin artarak devam etmesi için herkesin biraz daha gayret sarfetmesi ve sahip çıkması gerekmektedir. Lütfen bunu yapalım.

Sakın ola bireysel hatalara, kişisel kaprislere bakıpta haksız yere eleştiriler yapmayalım, bu kadar kalabalık bir topluluğun içinde muhakkak sorunlar çıkacaktır, bize düşen bu tip olayları görmemek ve hep destek tam destek olmaktır.

2011 yılından beri hiç bukadar heyecanlı be bukadar yakın olmamıştık şampiyonluğa, uyanık olalım ve bu fırsatı kaçırmayalım. Dış etkenlerin etkisiyle hep hayal kırıklığı yaşadığımız geçmiş sezonlar gibi olmasın bu sezon inşallah.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN