Künye
Menü
Liderliği Biraz Erteledik | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Liderliği Biraz Erteledik

İDERLİĞİ BİRAZ ERTELEDİK 

Sanki bu maçta galip gelirse Trabzonspor değilde Başakşehir lider olacakmış gibi başladı ve oynadı, tamam anladık sen yorgunsun da, Başakşehir dinlek değil oda yorgun.

Ancak, bu maçı aldığında ilgin zirvesine çıkacak ve uzun zamandır ilk kez lider olacaksın ama maalesef bu istek arzu ve mücadele oyuncularda göremedim.

Sahada basmadık yer bırakmayan, sosa’nın dışında ben bu maçı istiyorum diyen yok gibiydi. Doğan Erdoğan ve Kamil Ahmet, hedefe oynayan bir takımda sanki bir iki gömlek geride kalıyor gibi olduğu bu maçın ilk devresinde çok net görüldü.

Başakşehir bu ilk yarı itibarı ile sezonun maçını oynuyor, Okan hocayı ve oyuncularını tebrik etmek gerek, sanki bizim oyuncular ligin son haftası gibi yorgun bir halleri var anlamak mümkün değil. 

Penaltı ile uzun zamandır bu kadar rahat penaltı atmamıştık, çok şükür attık 1-0 öne geçtik te, 1-0’dan 2-1 geri düşmek ne demek anlamak mümkün değil, lider olmaya geldiğimiz bu deplasmanda, şaka gibi neredeyse mağlup olacaktık.

En azından bu kadar kötü oynadığımız, belkide sezonun en kötü futbolunu oynadığımız bu maçta, şükürler olsunki Sörloş ben bitti demeden bitmez dedi golünü attı ve maç 2-2 bitti.

Benim hesabımda, bu maçtan üç puan Konya deplasmanından bir puan bekliyordum, bu beraberlik hakkımızı burada kullandığımıza göre Konya deplasmanından üç puan zaruri oldu artık.

Mühim değil liderliğimizi biraz erteledik kimse heveslenmesin mekanın sahibi er hafa geç gelecek liderliğe oturacak.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN