Künye
Menü
Kısasa Kısas Buna Denir | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Kısasa Kısas Buna Denir

KISASA KISAS BUNA DENİR

İngiliz golcü sturridge zaman kaybına uğrattı bizi, 1,5 ay Trabzonspor’u oyaladı ve transferi için olumsuz rapor bildirdi.

Türkiye’yi ve Trabzon’u tanımadığını endişeleri olduğunu ayrıca İngiltere dışına daha evvel hiç çıkmadığını bu nedenle bu transfere onay veremeyeceğini bildirmiş.

Peki kardeşim 1,5 aydır Bu transfer görüşmeleri olurken Türkiye’yi ve Trabzon’u tanımadığını anlamadım da şimdi mi aklına geldi, ayrıca 30 yaşını geçmişsin İngiltere’nin dışına çıkmamışsın, nevar çocuk musun korkuyormusun.

Trabzonspor öyle bir golcü almalıki, hem kombine satışlarında patlama yapmalı, hemde Trabzonspor’un şampiyonluğunu sağlamalı.
Böyle golcüyü nerden bulacan demeyin, bak 1,5 aydır Galatasaray’da falcao’nun peşine dolaşıyor ama transferini gerçekleştiremiyor.

Daha evvel bu transfer konularında Galatasaray bizi oldukça üzmüştü, şimdi aklıma gelmiyor değil, seyirci ve kamuoyu baskısıyla Falcao’yu transfer etmeye uğraşan Galatasaray, ekonomik sıkıntılardan epey bir zamandır bu transferi bitiremedi.

Bu aralarda ekonomik olarak Trabzonspor’un eli oldukça rahatlamışken, İyi de bir golcüye ihtiyacımız olduğu bu dönemde, galatasaray’a geçmiş dönemlerde ki, Transfer yanlışların da haddini bildirmek için, falcao’ya Talip olup Bu transferi bitir bir bomba patlatabilir.

Bu transferiyle hem kombine satışında patlama, hem şampiyonluk yolunda güç kazanmış oluruz, ayrıca Galatasaray’ı da moral ve motivasyon olarak yarışın dışında bırakırız.

Hiç kimse bunun bize yakışmayacağından falan bahsetmesin kısasa kısas buna denir.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN