Künye Reklam
Menü
Kenetlen Trabzon Tek Yürek Olma Zamanı | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Kenetlen Trabzon Tek Yürek Olma Zamanı

KENETLEN TRABZON
TEK YÜREK OLMA ZAMANI

Bir kaç gündür, Ali Koç’un Trabzonspor’a kasıtlı olarak saldırmasından sonra, hep beraber sosyal medyada olsun, gazetelerde olsun, büyük tepkiler ortaya koyuldu, koyduk ve Ali Koç inşallah amacına ulaşamayacaktır.

Bu süre zarfında Trabzonspor’lu olsun, yada olmasın bir çok kesimden hatta Fenerbahçe camiasının büyük bir kesiminden bile tepki geldi Ali koç’a bu tepkiler hep haklı tepkilerdi. Yani neresinden bakarsan bak Ali Koç’un bu açıklamaları tamamen bir senaryo gereği sahnelenmiş ama çok şükür amacına ulaşamamıştır.

Ben şimdi bu süreçte Ali Koç şunu dedi, Ahmet Ağaoğlu şunu dedi, sosyal medya da şunlar şunlar söylendi hiç birine girmeyeceğim, çünkü hepsini artık herkes biliyor ve Trabzonspor resmî Twitter hesabından, çok da güzel gerekli cevabı verdi.

Benim burada değinmek istediğim, Trabzonspor’un geldiğimiz noktada rakiplerine korku salan konuma gelmesi, bu yönetimin doğru yaptığı kadro mühendisliğinin yanında, oluşturulan ortamda Trabzonspor’un artık her alanda olumlu adımlar attığının bir göstergesi ortaya çıkmaktadır.

Biz taraftarlar olarak, bu durumda eskisinden daha çok bu yönetime ve bu takıma sahip çıkmalıyız, çıkmalıyız ki, eskisi gibi futbolun baronlarının kendi arzularına göre yazdıkları senaryoları başlarına çalınsın, artık bu senaryoları izlemek istemiyoruz.

1996’da 2000’lerde 2011’de oynanan futbolda teşfik, şike ve adaletsizlikler konulu senaryoların oynandığı sahneler artık bitmiştir, el birliği ile birlik ve beraberlik duygusu ile bu takıma sahip çıkarak bu sezon, o sezonlar gibi kirletilmesini önleyerek, hak edenin hakkına, yani Trabzonspor şampiyonluğa ulaşsın.

Bunun İçin kenetlen Trabzon bu zor değil artık iç çekişmeleri geride bırakarak tek yürek olma zamanı şimdi.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?