Künye
Menü
KARDEŞ KARDEŞ DE MİNZİ PARALAN | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

KARDEŞ KARDEŞ DE MİNZİ PARALAN

Trabzonspor’un buz gibi havada konuk olacağı Erzurum’da, Erzurumspor müsabakası oldukça önem arz etmektedir.

Erzurumspor için kümede kalma mücadelesinin tab yaptığı haftalardayız, teknik ekiplerini değiştirip yeni teknik ekip getirdiler, Hamza Hamzaoğlu ile anlaşan Erzurumspor yeni hocası ile ilk iç saha müsabakasına çıkacaklar.

Tabiki yeni hoca yeni heyecan, yeni kan değişimi demek, bu herzaman olumlu etki yapmıştır, bu bağlamda Trabzonspor’un Avrupa kupalarına katılımı mücadelesi olmasına rağmen, Erzurum’a göre daha rahat olmamız, Erzurum’un küme de kalma adına, ölüm kalım maçı olması hasebiyle ile, Trabzonspor’un galibiyet adına şansının oldukça düşük olduğunu düşünüyorum.

Bu düşüncelerime müsebbip, son haftalarda formumuzdaki inişli çıkışlı grafiğin etkisi büyük, ayrıca yorgun 11’e sahibiz rotasyon sıkıntısı bu durumu ortaya çıkarmaktadır.

Bütün bunlara rağmen, bizim için Avrupa kupalarına katılımın önemini iyi analiz etmek gerek, bu minvalde, Trabzonspor’un bu müsabakadan galibiyetle ayrılması, olmuyorsa muhakkak yenilmeden ayrılmamız gerekmektedir.

Artık seni seviyoruz lig’de kalmanıda caani gönülden istiyoruz ama, yapacak bişi yok, kardeş, kardeş de, minzi paralan, demişti bir büyüğüm.

Ama sahada, dostluk adına bir mücadele olmasını, her kim kazanırsa kazansın, kaybeden kazananı tebrik etsin, sonunda muhakkak dostluğumuz baki kalsın.


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN