Künye
Menü
KARA TREN GİBİ EZİP GEÇİYOR | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

KARA TREN GİBİ EZİP GEÇİYOR

Nwakaeme diye Bir oyuncumuz var Sudan ucuz alındı, ama öyle bir alıştıki takıma müşiş.

İsrail Ligat Ha Al liginde olan, H. Beer Sheva takımından, 1 milyon 100 bin Euro’ya transfer edilen Nijerya’lı oyuncu 30 yaşında ve sol kanat oyuncusu.

Bu oyuncuyu bulan, tavsiye eden, izleyen Scout ekibine teşekkür edip pirimle ödüllendirilmeli. Ayrıca aynısından varsa bir kaç tane daha bulunmalı.

Nwakaeme transferinde, sözleşmesine koyulan özel bir maddede, oynadığı sezon içerisinde, 19 gole direk katkı yaptığında, gol yada asist farketmez, 100 bin Euro daha prim alır maddesi gerçek oldu.

Sezonun bitimine 5 hafta kala bunu gerçekleştiren oyuncumuza, geri kalan beş haftalık periyotta da, yeni bir hedef koyulmalıdır, en azından bunu hakediyor.

Nwakaeme’nin maliyeti okadar ucuzki, herkesin diline pelesenk oldu, maliyeti ucuz ama etkisi büyük, Trabzon’da bir marketin reklamında da, dediği gibi “küçük ama etkili” bu nedenle ilgi toplaması da, sosyal medyada bol bol geyik muhabbetlerine konu oldu.

Nwakaeme için, kara tren, yürüyen golcü, kara boğa ve beyin gibi bir sürü takma isimler kullanılıyor, bunlar tabi hoş muhabbetler ama, değinmeden geçemeyeceğim gerçekten Nwakaeme kara trenler gibi ezici yok edici bir stile sahip bu nedenle bende ona kara tren diyorum, çünkü rakip defansı tren gibi ezip geçiyor.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN