Künye
Menü
Kahin Olmaya Gerek Yok | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Kahin Olmaya Gerek Yok

KAHİN OLMAYA GEREK YOK

EURO 2020 Grup Elemelerinde milli takım emin adımlarla yoluna devam ediyor. 

Türkiye Bulunduğu grupta, oynamış olduğu altı müsabakadan beş galibiyet alarak 15 puan ile gruptaki en güçlü rakibimiz Fransa ile aynı puanda bulunmaktadır.

Kasım Ayı’nın 14’ünde puan olarak en yakın rakibimiz 12 puanlı İzlanda ile evimizde oynayacağımız maç çok önemli hale gelmiştir. Bu müsabakadan elde edeceğimiz galibiyet ile alacağımız üç puan gruptan çıkma adına çok önem arz etmektedir.

Şenol Güneş ve talebelerinin, İçerde oynayacağımız İzlanda maçını çok rahat geçerek üç puanı hanesine yazdıracaklarını ve Bu gruptan çıkmayı büyük ölçüde garantileyeceklerini tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok.

Şenol Güneş hocanın ve milli takım kadrosunda ki oyuncu tercihlerinin, Zaman zaman eleştiriliyor olması bu tabloya baktığımızda haksızlık olarak nitelendirilebilir.

Ama bu eleştirilerin, Bir çoğunun kasıtlı olarak yapıldığını artık bütün kamuoyu bilmektedir. Bu nedenle şenol hocanın bu tip absürt eleştirilere alışık olduğunu ve kulaklarının tıkalı olduğunu biliyoruz.

Milli takım aday kadrosunun, Çok kaliteli oyunculardan kurulu olduğunu, yedek kulübesinin bile kalitesinin göz önünde olduğunu azıcık futboldan anlayan görüyor ki, Bu kadroya daha katılacak Burak Yılmaz ve abdulkadir ömür gibi Yetenekler de var.

Şenol Güneş ve dolayısı ile milli takımın muhtemel başarısını tahmin edip şimdiden haksız eleştirilerde bulunanlar bu işin sonunda muhakkak şenol hoca ve talebelerin ayakta alkışlanacaktır.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN