Künye
Menü
İsimleri Star Futbolları Amatör | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

İsimleri Star Futbolları Amatör

İSİMLERİ STAR FUTBOLLARI AMATÖR

Futbol ciddi bir iştir, hafife almaya gelmez, hafife aldığın anda cezanı keserler.

AEK maçının ilk ayağında deplasmanda elde edilen 1-3’lük skorun avantajının verdiği rahatlık ve
bu rahatlığın hafta sonu ligde oynayacağımız Fenerbahçe maçının olmasının verdiği yanlış düşünce bu maçı zora soktu.

Ligin ilk haftasında, Kasımpaşa maçında AEK maçını düşünerek yaptığın rotasyondan mütevellid maçı alamayarak lige beraberlikle başladın. Bu bir yanlıştı be hocam.

Şimdi hafta sonu oynayacağımız Fenerbahçe maçını düşünerek AEK maçına skorunda avantajını düşünerek rotasyonlu çıkıyorsun ve maçı kaybediyoruz ama çok şükür turu geçiyoruz. Neredeyse tur gidecekti be hocam.

Şimdi sana sormak istiyorum Ünal hocam! Bu kadar basit düşünce ve hataya nasıl düşersin, hadi bu rotasyonları yaptın oyuncuları buna nasıl motive edemezsin anlamak mümkün değil.

Hiç bir maç oynanmadan kazanılmaz, hiç bir maça bir sonraki maçı düşünerek idare etmek için çıkılmaz, tam kadro çıkar istediğini elde edince sonra dinlendirmen gereken oyuncuları dışarı alırsın hepsi bu.

Sanki ligin 25. Haftasındayız da oyuncular yorgun, lig başlayalı daha iki hafta oldu ne yorgunluğu.

Haa sen lig öncesi hazırlıklarını tam anlamında yapamazsan, fizik kondisyon eksikliği Yaşar ve bu tip maçları haftada iki kez oynayamazsın, 20 yaşındaki oyuncu bile sahada koşamıyor, koşamayan takım maç alamaz be Ünal hocam.

Ayrıca bir oyuncu yeni transfer diye ayrıca bir marka değeri ismi var diye ilk 11 başlamasını gerektirmez. As kadronun kopardığı maçlarda azar azar süreler vererek takıma adapte edersin zaten marka değeri ve kalitesi olan oyuncuda bu şansları iyi değerlendirir ve formayı doksan dakika alır.

Sen hem formsuz, hem yeni hemde fizik güçleri çok kötü olan oyuncularda, uzun süreler vererek ısrar etme bence hocam. Elindeki isimsiz formda oyuncularına ayıp oluyor ve puanlar kaybediyoruz.

AEK maçının ikinci devresinde, Abdülkadir parmak, Ekuban, Nwakaeme ve Sosa’nın üstün performansları bu turu getirdi yoksaa yanmıştı keten helva. 

İllede oynatacağım diye isimleri Star ama futbolları Amatör olan, fernandes, campi ve obi mikel denen bu oyuncularda ısrar etme be hocam.

Bu maçta alamadığımız sadece ve sadece ülke puanı olmuştur, bunun haricinde dilediğimiz her şeyi aldık, turu aldık, gruplara katılım parasını aldık şimdilik bu güzel ama dilerim bu hataları birdaha tekrarlamazsın Ünal hocam.

Ayrıca bu Pazar deplasmanda Kadıköy’de feneri yenecek gücümüz ve kapasitemiz var herkes rahat olsun feneri bu takım, uzun zaman üstüne bu sefer Kadıköy’de yener ve bir çok şey değişir.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN