Künye
Menü
İş İşten Geçtikten Sonra | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

İş İşten Geçtikten Sonra

İŞ İŞTEN GEÇTİKTEN SONRA

Sevgili Ünal hoca, iş işten geçtikten sonra aklı başına geldi ve deplasmanda UEFA ligi mücadelesinde, Krasnodar maçına tamamen rotasyonlu kadro ile çıktı.

Bu kadroyu gördükten sonra, geçtiğimiz UEFA maçlarında başarı elde deceği düşüncesi ve hevesi ile yapmadığı bu rotasyonlara sebep, şu anda ligde oldukça puan kaybı yaşadık, özellikle ilgin ilk maçı olan Kasımpaşa maçında kaybedilen iki puana çok üzülmüştüm.

Eğer bugünkü aklını ve mantığını o zaman kullansaydı Ünal hoca, size bütün samimiyetimle söylüyorum Trabzonspor ilgin birinci sırasında liderlik keyfi yapıyor olacaktı şimdilerde.

Yapacak bir şey yok umarım bundan sonra telafisini kısa sürede yaparız ligin.

Krasnodar maçının ilk devresi oyuna iyi başladı, 20. dakikalarda Trabzonspor oyunu dengeledi fakat, 26.dakikada talihsiz bir şekilde Serkan’a çarpan top ağlarla buluştu ve Krasnodar 1-0 öne geçti.

Aslında gençler iyi oynuyor istekli ve arzulu mücadeleleri dikkat çekiyor ama çokta yeterli oldukları söylenemez, bir gol yediler sanki bütün maç bitti, daha çok öğrenecekleri şeyler var futbol adına.

Maçın ikinci devresi artık donuk ve heyecandan uzak futbolun beni uykuya sevkettiğini söyleyebilirim. Dilerim Ünal hoca bu maça dair, süre veremediği oyunculara süre vererek dilediği şeyi almıştır.

Trabzonspor’un Nwakaeme ve Sörloş’un oyuna girmesi ile biraz hareketlenen futbolu yine sonucu değiştiremedi. Grupta 1 puanla sonuncu olan Trabzonspor Krasnodar’a bu akşam uzatmada yediği son golle ve nwakaeme’nin attığı harika golle  3-1 mağlup olarak UEFA’ya veda ediyor.

Hiç bu maça dair üzülmeyin çocuklar, pazar günü evimizde lider Alanyaspor’u yenin gerisi kolay.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN