Künye
Menü
İnandık Ve Kazandık | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

İnandık Ve Kazandık

İNANDIK VE KAZANDIK

Maç aslında, her iki takımında istim üstünde olmasından dolayı durgun başladı. Oyuncuların korkak ve tedirgin oyunları oynadıkları futbolu olumsuz yönde etkilediğinden oynanan oyun futbol adına hiç zevk vermedi.

Taki maçın 31. dakıkasına kadar oyuncular sahada gezindi, taraftar trübünlerde çekirdek çıtladı. Fakat dakikalar 31’i gösterdiğinde sosa’nın frikikten attığı gol geldi ve 1-0 öne geçtik.

Bu gol hem seyirciyi hem takımı ateşledi ve iyi oyun bu dakikadan sonra geldi zaten fazla geçmeden, sosa’nın ceza sahası dışından attığı müşiş füzesi Trabzonspor hanesine ikinci gol olarak kayda geçti, 2-0
Maçın ilk yarısı bu skorla bitti.

İlk yarı sahanın en iyisi seyirciydi ve oyunculardan obi Mikel, Sosa ile Kamil Ahmet iyiydi, ikinci golü zaten seyirci attı desek yeridir, öylebi vur vur sesi geldiki trübünlerden Sosa sadece söyleneni yaptı.

İkinci devre yine Trabzonspor’un üstünlüğü vardı, zaten BJK iyice moralmen çöktü. İkinci yarının iyi oyuncuları kaleci uğurcan yine Sosa, Nwakaeme, Sörloş ve stoper ikilisi özellikle Hüseyin çok iyiydi.

Önce Sörloş ardından Nwakaeme durumu 4-1’e getirdi, zaten ondan sonra her şey şölen havasında geçti. Maçın  kötülerinden hakemi gösterebiliriz.

Maçın bitiminde, Bütün trübünler Takımdan kolbastı oyunu bekledi ancak, stad aporlöründen göklerde kartal gibiydim şarkısı girince bütün her şey değişti.

Beşiktaş’ı yendik diye şampiyon olmadık, önümüzdeki hafta Rize’yi muhakkak yenmemiz gerekiyor ki, Bu galibiyetin tadı olsun ve bir anlamı olsun.

Her şeye rağmen bu galibiyet ve Üç puan muhteşem di. Emeği geçen başta taraftar olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN