Künye
Menü
İmtiyaz Değil Adalet İstiyoruz | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

İmtiyaz Değil Adalet İstiyoruz

İMTİYAZ DEĞİL ADALET İSTİYORUZ 

Trabzon Atatürk alanında (meydan) Trabzonspor Taraftar Guruplarından Ortak  Açıklama.

Trabzonspor’a karşı yapılan haksız, adaletsiz ve kastı davranışların kınandığı açıklamada, Trabzonspor’un maruz kaldığı haksızlıklar dile getirilerek, TFF içindeki futbol düşmanı ve bunların TFF dışındaki uzantıları dile getirilerek temiz futbol için futbolumuzdan ellerini çekmeleri gerektiği söylendi.

Bu açıklamaların bütün taraftar gurupları tarafından birlikte yapılması artık birlik ve beraberlik adına hep beraber temiz futbol için, bir sonraki durağımızın TFF önü olacağı vurgusu yapılarak, TFF ve işbirlikçi tetikçilerinin futboldan ellerini çekene kadar bu eylemlerin devam edeceği açıklandı.

Taraftar guruplarının, temiz ve adaletli futbol için bir araya geldiği bu toplantıdan örnekle bütün Trabzon kamuoyunun, Trabzonspor taraftarının, Trabzon mülki amirlerinin, sivil toplum örgütlerinin ve Trabzonlu bütün milletvekili, bakan, genel müdür top yekün bu birlikteliğe destek vererek, temiz ve adaletli Türk futbolu için katkı sağlaması gerekmektedir.

Artık bu temizlik operasyonu akabinde, Türk futbolunun, ehli kişilere yani futboldan gelmiş futbol adamlarına teslim edilmesi elzem olmuştur.

Yıllarca futbolumuzu yöneten, futboldan anlamayan iş adamları, doktorlar, avukatlar, bürokratlar bu işi beceremeyip maalesef futbolumuzu hem oyun kalitesi olarak, hem marka değeri olarak hemde ekonomik olarak batırmışlardır.

Temiz ve adaletli futbol adına her ne yapılması gerekiyorsa artık yapılmalı, kimse kimsenin hakkını gasp etmemeli, artık torpilli şampiyonluğun olmadığı, hakedenin kazandığı ve şampiyon olduğu bir lig olması dileğiyle,

Açıklamada son olarak, imtiyaz değil Temiz ve Adaletli Futbol İstiyoruz denildi.

Taraftar guruplarımızın başlattığı bu temiz ve adaletli futbol istiyoruz, tetikçi hakemler istemiyoruz, TFF içindeki ve dışındaki yardakçıların futboldan temizlenmesi eylemine tam destek verilmesi temennisi ile şikenin üstatları kahrolsun futboldan defolsunlar diyorum.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN