Künye
Menü
Hırsız Yavuz Olunca | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Hırsız Yavuz Olunca

HIRSIZ YAVUZ OLUNCA

Bu günlerde Trabzon üzerinden yaratılan algı operasyonlarına bugün de, Trabzonspor’u eklediler.

Trabzonspor’un düzenlediği bayramlaşma törenine birçok Trabzonspor’lu gibi, Trabzonlu ve Trabzonspor’lu olan sn.bakan Berat Albayrak’ta katılmış ve onun adına hazırlanmış yeni versiyon formalardan kendisine hediye edilmişti.

Bu formayı üzerine giyen sn.Bakan mağdur olmuş ve hakkı elinden çalınmış her Trabzonspor’lu gibi o da, 2010-11 sezonunda şike ile elimizden çalınan şampiyonluğa atıfta bulunarak, bu 2011’de şampiyon olduğumuz sezonki formalara benziyor dedi, çok ta doğru dedi.

Zaten bizim ülkemizdeki, konu ile alakalı adli merciler hariç, Avrupa’da konu ile nekadar ilgili adli kurum, kuruluş ve federasyon varsa hepsi Fenerbahçe’nin şike yaptığını karara bağlamış, bunu açıklamış ve buna istinaden Fener’i şampiyonlar ligine almayıp, gerçek şampiyon Trabzonspor’u şampiyonlar ligine davet ederek almıştır.

Bütün bunlar olurken ülkemizdeki konu ile ilgili ve alakalı kurum kuruluşlar ne karar verdi biliyorsunuz, ŞİKE yapıldı ama sahaya yansımadı. Çok komik dimi.

Şimdi sn.Bakan Albayrak şampiyonuz dediğinde, Fenerbahçe resmî Web sitesinden absürt absürt açıklamalar yapıyor, Fenerli yönetici Erol Bilecik ise şampiyon Fener hemde kanırta kanırta olduk diyor, ayrıca kupa müzemizde ziyarete açık herkes ziyaret edebilir diyor, bu densize ise sadece Trabzonspor’un medya departmanındaki arkadaşlar cevap veriyor.

Şimdi sorsan muhatap almıyorlardır, hayır efendim muhatap alacaksın hemde ağzının payını vereceksin, ben bu adama sn.Bakan Albayrak’ın cevap vermesini bekliyorum, hadi bakanım ver şunun ağzının payını.

Hırsız yavuz olunca, utanmasıda olmuyor tabi, çaldığınıda müzesinde sergiliyor.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN