Künye
Menü
Hep Genç Oyuncu İle Çok Zor | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Hep Genç Oyuncu İle Çok Zor

HEP GENÇ OYUNCU İLE ÇOK ZOR

Trabzonspor’un transfer politikasını anlamaya çalışıyorum, ama anlamakta zorlanıyorum çünkü, şu ana kadar yapılan transferler gelecek adına, yatırım amaçlı görülüyor.

Tamam bu da lazım ancak, hep genç, genç da, nereye kadar genç, zaten elimizde ve alt yapımızda genç oyuncu dolu iken, halaa dışarıdan genç transfer etmek, nebilim anlamakta zorlanıyorum.

Trabzonspor önce, gelecek sezon için hedefini belirlemeli, bu hedef şampiyonluk mu olacak yoksa yarışmacımı olacak, bunu belirledikten sonra transfer politikanıda buna göre belirlemeniz gerekiyor ki, 

Trabzonspor da buna göre hedef belirledi ise, yapılan transferler den yola çıkarak, hedefimiz şampiyonluk değilde yarışmacı olmak gibi duruyor.

Yok, bizim hedefimiz şampiyonluk olarak belirlenmiştir diyorsa yönetim ki, gerçekçi hedefimiz bu olmalı, ozaman bu hedefe ulaşmak bu kadar genç oyuncu ile çok zor olur.

Şampiyonluk hedefinde tecrübeli oyuncuya ihtiyaç vardır, bu minvalde bana göre Trabzonspor’un acil ihtiyaçı olan bir stoper bir ön libero birde golcü olmak üzere üç tecrübeli oyuncuya ihtiyacımız var.

Trabzonspor başkanı sn. Ağaoğlu’nun yaptığı açıklamaya göre transferde toplamda 3 milyon Euro harcayabiliriz, peki size soruyorum 4-5 genç oyuncuya para harcayacağına, bu paranın tamamıyla ihtiyaç duyulan bu üç mevkiye direk katkı yapacak tecrübeli transfer yapılsa, şampiyonluk hedefi yolunda daha mantıklı olmazmı?

Gelecek sezonda, hedef beklentisi şampiyonluk olan taraftarınızın hayal kırıklığına uğramaması ve uzun zamandır arzu ettiği şampiyonluğu yaşayabilmesi için transfer politikanızı lütfen gözden geçirin, yanlış yapmayın.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN