Künye
Menü
Hayal Olma Yolunda Dev Adım | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Hayal Olma Yolunda Dev Adım

HAYAL OLMA YOLUNDA DEV ADIM

Trabzonspor sahaya 11 kişi çıktı ama maalesef sahada eksikti, Ahmet cambaz ortaya koyduğu, daha doğrusu koyamadığı performansı ile takımı on kişi oynattı.

Buna, stoperde ivanildo’nun kötü oyunu, doğan Erdoğan’ın etkisiz kalışı bütün yükü sosa’nın üzerine yıktı, ayrıca ileride Sörloş tek kaldığında çok etkisiz kakıyordu zaten, yine aynısı oldu.

Dolayısı ile bu durumda ilk yarı itibarı ile Trabzonspor devre arasına 1-0 mağlup gitti maalesef, sahada şampiyonluğa oynayan Trabzonspor değilde sanki Göztepe idi, bu durumda insan üzülmüyor değil.

İkinci yarıya iki değişiklikle başladı Trabzonspor, Ahmet Cambaz ile Doğan’ın yerlerine, Kamil Ahmet ve avdijaj girdi, ama değişen hiç bir şey olmadı maalesef avdijaj’ı tekrar dışarı aldı.

Okadar kötü oynadık ki, son zamanların en kötü Trabzonspor’unu izledik, bu maçı evinde bırak almayı kaybettin mi, şampiyonluk dan falan bahsetmeyeceksin.
Alanya’nın puan kaybettiği haftada bukadar bonkörlük rezaletlik demektir.

Son saniye golleri gelebilirdi ama onlarda maalesef olmadı, Trabzonspor uzun zamandır mağlup olmuyordu ahanda oldu gözünüz Aydın olsun.

Ben burada sağlık durumundan dolayı bir eleştiri yapmak istiyorum, bu nedir anlamak mümkün değil, bir takımda bir seferde bukadar sakat oyuncu olurmu arkadaş ya, bakıyorumda boztepedeki kemik hastahanesinde bukadar sakat hasta yok, bunun sorumluları hesabını vermeli.

Maalesef bütün planlarımız, bütün hesaplamalarımız bu maçla alt üst oldu ve şampiyonluğun hayal olması yolunda dev bir adım atıldı.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN