Künye
Menü
Göreve Davet Ediyorum | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Göreve Davet Ediyorum

GÖREVE DAVET EDİYORUM 

Milli takım arası mutlaka bütün takımlara iyi geleceği gibi Trabzonspor’a da ilaç gibi gelecek. 
Bu ara da eksikleri giderme adına önemli çalışmaların yapılması yanında, sakat oyuncuların iyileşmesi ve formsuz oyuncuların form tutması adına da önemli olacaktır.

A Milli takımda görev alan Trabzonspor’un genç yetenekleri kaleci Uğurcan ile Abdülkadir Parmak, bu formayı hakederek aldıklarını ve milli forma altında da başarılı olacaklarını düşünüyorum.

Son Fenerbahçe maçında Kadıköy’de kalecimiz uğurcan’ın annesine aleni ve toplu halde sürekli küfür edilmesi kabul edilebilir bir şey değil.

Ben burada Fenerbahçe taraftarına şunu hatırlatarak bir eleştiride bulunmak istiyorum. Şimdi milli takımda Uğurcan’ın başarıları ile sevinirken utanırsınız umarım.

Ayrıca;
Kendi başkanınız Aziz YILDIRIM’ın, oldukça yaşlı babası, kendinden 30 yaş küçük karısını tüfekle vurarak öldürüldüğü ve bu olaydan babasını kurtarmak için fetöcü savcılara para yedirmek kaydı ile babasını kurtaran başkanınızı hiç eleştirdinizmi?

Peki eski kocası tarafından bıçakla Boğaz’ı kesilerek öldürülen Emine BULUT cinayetinde tribünlerinizde kadına şiddete karşı pankartlar açıp, Emine BULUT’a sahip çıkıp bu olayı kınarken, eski başkanınızın babasının öldürüldüğü kadın kadın değilmiydi ki, buna kayıtsız kaldınız.

Rakibinizin kalecisi Uğurcan’ın annesine sürekli ve toplu halde küfür ederken, küfür ettiğiniz kişininde bir anne yani kadın olduğu hiç aklınıza gelmedimi ve bundan utanmadınız mı?

Peki bir kadın cinayetine kayıtsız kalıp, bir kadına yani bir anneye sürekli ve toplu halde küfürler ederek yaptığınız kadına saygısızlık ve kadına şiddete kayıtsız kalma gibi bir eylemlerin içinde bulunduğunuz bu dünyada,

Emine BULUT’a sahip çıkmak adına yapılan eylemleriniz neyin şovuydu anlamak mümkün değil, yalandan şov yapmayın bari çok komik oluyor ve gülünç duruma düşüyorsunuz.

TFF’nin,
bu çirkin ve kötü, yani bol ve toplu halde yapılan küfürlere kayıtsız kalmayacağını, diğer takım taraftarları na bu anlamda rahatça verdiğiniz cezaların, Fenerbahçe taraftarınada aynı bonkörlük ve cömertlikte verebileceğinizi umarak sizi göreve davet ediyorum.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN