Künye
Menü
Gelecek Sezonun Fragmanı Gibiydi | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Gelecek Sezonun Fragmanı Gibiydi

Taraftarlık, Trabzonspor aşkı böyle birşey işte, iftar saatinde maç olmasına rağmen, takımını yanlız bırakmayan taraftar, tıklım tıklım olmasada stadı doldurdu, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Trabzonspor maça Uğurcan, pereira, Hosseini, Hüseyin, Novak, Yusuf, Sosa, A.Ömür, A.Parmak, Nwakaeme ve Rodellega 11’i ile çıktı.

Trabzonspor maça taraftarınında desteği ile oldukça istekli ve baskılı başladı. Bu istekli arzulu oyunumuz ilk yarı sonuna kadar devam etti, Trabzonspor gol yapabileceği pozisyonlar da buldu ancak golü bulamadı.

İlk devrede, Nwakaeme, Sosa, Yusuf, A.Parmak oldukça iyi idiler. 

İkinci yarıya Beşiktaş iyi başladı ancak Trabzonspor’un etkili bir atağında A.Ömür oldukça iyi geldi yaptığı ortayı Novak 53. dakikada şık bir kafa vuruşu ile Trabzonspor’u 1-0 öne geçirdi.

Oyun dengelendi derken 74. Dakikada Beşiktaş’ın golü geldi, askında bu hiç haketmediğimiz bir goldü ama futbol bu, azıcık ciddiyeti elden bıraktınmı hemen faturayı kesiyorlar.

Neyseki hemen toparlanıp 77. dakikada Yusuf yılın golüne imza attı, gerçekten mükemmel gol dü.

Maçın 84. dakikasında duygusal bir oyuncu değişikliği oldu, Rodellega yeri Ekuban’a bıraktı tam bu arada Rodellega seyircileri alkışlayarak ve el sallayarak çıktı, bu resmen Rodellega’nın Trabzonspor’dan ayrılacağının mesajıydı.

Güle güle Rodellega güle güle, kaldığın zaman içerisinde yaptığın bütün katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz, seni unutmayacağız.

Trabzonspor’un muhteşem oynadığı maçta, 90 dakika 2-1 Trabzonspor’un üstünü ile bitti, Trabzonspor bunu hak etmişti, yani bu galibiyete ihtiyacımız vardı.

Benim gelecek sezonla alakalı düşüncelerimin fragmanı gibi bir maç oldu.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN