Künye
Menü
Galiptir Bu Yolda Mağlup | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Galiptir Bu Yolda Mağlup

GALİPTİR BU YOLDA MAĞLUP

Bu akşam oynanan, Getafe maçında Ünal hocanın sahaya sürdüğü kadro bu maç için kesinlikle doğru kadro idi.

Bu maçla beraber bu gençleri görme imkanımız oldu, Özellikle sağ bek Serkan, sol bek Abdülrahim, ayrıca orta sahada kerem mükemmel oyun sergilediler. Genel olarak sahadaki bütün oyuncular iyi bir performans sergilediler.

Yaş ortalaması 21 olan bu kadro, İspanyol temsilcisi Getafe’nin karşısında aslanlar gibi mücadele ettiler, çok koştular ve izleyenleri heyecanlandırdılar.

Bu maçı kazanmanın ülke puanı açısından önemi haricinde başka hiçbir önemi yoktur, ama Trabzonspor adına, oyuncu kazanımı adına çok büyük önem arz etmektedir.

İkinciyi yarı 50. dakikada yedigimiz bir gölün haricinde her şey ilk yarıdaki gibiydi. Tabii ki gençler mücadeleci hırslı teknikleri üst düzey ancak, bazı gençlerimiz çok yetersiz, iyi dediğimiz gençlerimizin de fizik gücü olarak çok geride olduğu gözle görülmektedir.

Tabii ki hepsinin bir anda mükemmel olması beklenemez, iyi olanların üzerinde durup fizik gücü kazandırılmaları Şampiyonluk yolunda Trabzonspor’a katkı verecektir.

Bu maçı 1-0 kaybetmemiz şu aşamada birşey ifade etmiyor ve önemli de değil, önemli olanı aldık zaten, yani galiptir bu yolda mağlup.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN