Künye Reklam
Menü
Futbol İyi Sonuç Kötü | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Futbol İyi Sonuç Kötü

FUTBOL İYİ SONUÇ KÖTÜ 

Trabzonspor maça iyi başladı ve oldukça atak oynadı, pozisyonlarda buldu ama kalecileri günündeydi ve müşiş kurtarışlar yaparak Trabzonspor’a gol şansı tanımadı.

Yusuf Sarı sakatlıktan döndü ama iyi dödü, bu maçta sahanın yıldızıydı diyebiliriz, keza stoper ikilisi de, oldukça uyumlu ve iyi görüldüler, campi ve ivanildo sezon balından beri ilk kez bukadar uyumlu oynadılar.

Sosa bildiğiniz gibi, yine takımın maestrosu idi ve iyi işler yaptı sahada, Abdülkadir parmak çok koştu, keza Kamil Ahmet de, çok koşan ve yorulanlardan oldu, kaleci Uğurcan’a ilk Devre top gelmedi desek yalan dememiş oluruz.

Maçın ilk devresinde, çok arzulu, istekli ve mücadeleci bir futbol ortaya koysada golü bulamadı, maalesef ilk devreyi 0-0 berabere tamamladık.

Maçın ikinci devresine Krasnodar çok hızlı başladı zaten hemende golü buldu 0-1 ve yine Trabzonspor oyun kontrolünü eline aldı, aldı ama gol atamayınca maçı alamıyorsun, maalesef o golüde bir türlü bulamadık.

Ama hiç önemli değil, iyi oynadık kazanamadık, aslında maçı kazanamadık ancak, Yusuf’u kazandık, campi’yi ivanildo’yu kazandık, ayrıca sosa şov izledik, benim için en önemli maç pazartesi İstanbul’da Başakşehir ile oynanacak olan maçtır, gerisi hikaye.

Bu maça dair, maçı 0-2 kaybettik fakat, futbol iyi sonuç kötü, olsun
Üzülmek yok, üzmekte yok, bu takım bu sene şampiyon olacak okadar.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?