Künye Reklam
Menü
FUTBOL DYO İLE GÜZEL! | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

FUTBOL DYO İLE GÜZEL!

DYO USTA LİGİ ŞAMPİYONASI başlıyor, futbolsuz kaldığımız bu günlerde ilaç gibi gelen bu turnuvada oldukça iddialı takımlar var.

Daha önce 2017’de ilki düzenlenen bu turnuva büyük ilgi görmüştü ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan turnuvada, 10 farklı bölgeden seçilen 10 farklı takımla 2 grup halinde oynanacak olan turnuva, 4-8 Temmuz tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek.

Turnuvanın şampiyonu 07 Temmuz’da oynanacak final maçında belirlenecek, bu maçların özet görüntüleri 05 Temmuz’dan itibaren Aspor’dan yayınlanacak.

Bu yılki turnuvanın ayrı bir özelliğide, ününün uluslararası alanda yayılması oldu, bu nedenle Rusya’dan turnuvamıza katılacak olan AKROSTAR takımıda Türkiye DYO usta ligi şampiyonu ile Süper kupa için mücadele verecek.

Ayrıca turnuvanın renkli takımlarından, Karadeniz bölgesi temsilcisi ANTİPAS ve Trabzon temsilcisi TEXTURE takımı şampiyonluk mücadelesi verecek.

Bu turnuvada öncelikle bölge takımımız ve Trabzon temsilcisi takımımıza ve tüm katılımcılara başarılar dilerim, ayrıca Milli takımada sponsorluk bakımından desteğini hiç eksik etmeyen DYO ailesine de, futbol dünyasına verdiği destek ve heyecandan dolayı ayrıca teşekkür ederek, desteklerinin ve başarılarının devamını dilerim.

Bu turnuvanın futbol seyri ve zevki açısındanda, tüm taraftarlara keyifli maçlar temennisi ile futbolun hep olması adına tüm destekçi ve katılımcılara özellikle DYO ailesine müteşekkiriz.
Futbol hep olsun, futbol DYO ile güzel.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?