Künye Reklam
Menü
Favori Trabzonspor | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Favori Trabzonspor

FAVORİ TRABZONSPOR 

Trabzonspor’un Sparta Prag deplasmanında, ilk yarıda gösterdiği kötü futbol taraftarları bir anlamda üzdüyse de, ikinci yarıda ortaya konan bir nebze iyi futbol ayrıca maçın son 10 dakikasında oynadığı muhteşem futbol ve Klas goller bütün taraftarların heyecanını bir anda doruğa çıkardı.

Şimdi bu maçın Trabzon Akyazı’daki rövanşında, taraftar güzel futbol ile tur beklediğinden, maçın biletlerine yoğun ilgi Oldu ve Maça günler kala biletix gişelerinin önünde uzun uzun kuyruklar oluştu, taraftarın Trabzonspor’dan ne kadar çok şey beklediğinin göstergesidir bu sezon için.

Ayrıca futbol anlamında müsabakalara hazır olan rakibimiz karşısında, henüz hazır olmayan Trabzonspor’un deplasmanda zorlanmış olmasına istinaden,  Akyazıdaki rövanş maçında o Muhteşem tribünlerin önünde, Trabzonspor’un futbol anlamında eksik olan yanının bertaraf edileceğini düşünerek, Bu müsabakadan turu geçerek ayrılacağına inanıyorum.

Yukarıda da belirttiğim gibi, taraftar bazında maça o kadar büyük ilgi var ki maça 5 gün kala tamamen maç biletleri tükenmiş durumdaydı, Bu da gösteriyor ki Akyazı stadyumumda 41461 taraftar olacak, Bu durum çok büyük anlam ifade etmektedir.

Bu maç özelinde, taraftarın ilgisinin genel olarak önümüzdeki sezona olduğu anlaşılmaktadır. Buda bugüne kadar yapılan, bu sezonun şampiyonluk adına en büyük favorisi Trabzonspor dur yorumlarının ne kadar haklı ve doğru olduğunu göstermektedir.

Şimdi, bize yani bütün camia ve taraflara düşen bu durumu takımımızın lehine çevirerek destegimizi tam anlamda devam ettirmektir.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?