Künye
Menü
Eyvah Yine Birlik Oldular | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Eyvah Yine Birlik Oldular

EYVAH YİNE BİRLİK OLDULAR

Bugün Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde önemli bir misafir vardı.

Milli takım Teknik Direktörü Şenol Güneş 
Beraberinde eski asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ve eski yöneticimiz Süleyman Atal ile birlikte kulübümüze gelen Güneş’i
Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, Teknik Direktörümüz Ünal Karaman ve Yönetim Kurulu Danışmanımız Ali Kemal Denizci karşıladı.

Trabzonspor’un iyi yolda olduğunu belirten Güneş, başarılarının devamı için, yönetim kurulunu ve teknik ekibi tebrik ederek başarı diledi.

Bu ziyaret, kamuoyuna da olumlu yansıdı, evet bunlar güzel görüntüler ve bunların devam etmesi temennisi ile Şenol hocaya ziyaretinden dolayı teşekkür ederim.

Bu zamanlarda, şampiyonluğa gidilen bu yolda, eski oyuncularımız ve eski yöneticilerimizin katılımlarını sağlamak kaydı ile organizasyonlar tertip edilmeli.

Mesela, içerdeki maçlarımıza yada deplasman maçlarımıza, olmadı Avrupa maçlarımıza kime neresi uygunsa oraya davet edilmek sureti ile bu organizasyonların tertip edilip, camiamızın birlik beraberlik fotoğrafları ile şampiyonluk yolunda kenetlendiğini ortaya koyması gerekmektedir.

Mesela, bir iç saha maçında Şota, Malouda, Bosingva, Cardoza, Yattara, Paf, İskender, Dobi Hasan ve daha niceleri olsa bu hoş olmazmı, pekala çok hoş olur.

Mesela bir deplasman maçına, takım uçağı ile birlikte eski yöneticiler getirilse, örneğin İstanbul deplasmanına ve bir Fener maçına gidilen bir anda uçak havaalanına inip Kapısı açıldığında, 

İlk görülen paltosu omuzlarında Mehmet Ali Yılmaz olsa hemen akabinde, Faruk Özak, Özkan Sümer, Nuri Albayrak, Sadri Şener ve Hacıosmanoğlu inse bu uçaktan, orada hazır bulunan medya bu fotoğrafı servis etse,

Rakiplerimiz demezlermiki eyvah bunlar yine bir araya geldi birlik oldular, artık başetmek çok zor demezlermi, derler ve çokta güzel olur.

Bu organizasyonları yapmak çokta zor olmasa gerek, bence yönetim bunu gözden geçirip ele almalı, geç kalmadan.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN