Künye
Menü
Eski Oyuncular Sevinmesin | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Eski Oyuncular Sevinmesin

ESKİ OYUNCULAR SEVİNMESİN

Denizlispor şu an Lig’de puan cetvelinin 11.sırasında, ancak bu bizi aldatmamalı, çünkü bu Denizlispor, deplasman karnesine baktığımızda, ligin 4.sıarasında duruyor.

Bu durum gösteriyor ki, Denizlispor deplasmanda daha çok puan toplamış. Buna istinaden bu puanları, daha çok galibiyetle almış durumda.

Bu durumda, deplasmanda iyi olan Denizlispor bunun üzerine birde Trabzonspor ile oynamanın verdiği hırs ve motivasyon ayrıca Denizlispor’un kadrosunda bulunan eski Trabzonspor’lu oyunculardan,

Zeki Yavru, Mustafa Yumlu, Olcay Şahan ve Hugo Rodellega’nın da ekstra bir motivasyonu bu maçı Trabzonspor adına çok kritik bir duruma getirmektedir.

Yani, liderlik savaşı verdiğimiz bu haftalarda, özellikle evindeki maçları mutlak kazanmak zorundasın, ama bu Denizlispor’un ligdeki sıralamasının 11. olduğunu görüp bu takımı hafife almayın sakın yoksa faturası çok ağır olur.

Lami cimi yok, sen daha iyi bir takımsın, hatta şuan ligde hücum gücü olarak senden daha iyisi yok, şimdi yapmanız gereken, herzaman yaptığınız gibi çok ciddi bir şekilde bu maça çıkın, seyircinin de avantajını arkanıza alarak Denizlispor’u mağlup ederek üç puanı hanenize yazdırın.

Bu maça dair rakibimiz olan eski oyuncularımıza dikkat edilmesi gerekiyor, onları sevindirmeyin.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN