Künye
Menü
Es Geçmesi Kastidir | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Es Geçmesi Kastidir

ES GEÇMESİ KASTİDİR

Trabzonspor’un 3. Ön eleme maçında Sparta Prag ile deplasmanda oynayacağı maçın, ülkemizde herhangi bir TV kanalından şu ana kadar canlı yayınlanacagı ilanı duymamıştır.

Bu kadar taraftarı ve reytingi olan bir futbol takımının, Avrupa kupası mücadelesinin televizyonlarda canlı yayınlanmayacak olması akıl alır gibi değil.

Tabi burada, TV kanallarının Trabzonspor söz konusu olduğunda canlı yayın için ödeyecekleri rakamda cimri davrandıklarını tahmin ediyorum, bütün kalbimle inancımla inanıyorum ki son dakikada olsa herhangi bir televizyon kanalı anlaşma yapıp Trabzonspor’un bu maçını canlı yayınlayacaktır.

Trabzonspordan o kadar çok korkuyorlar ki, TFF başkanı Sn.Nihat Özdemir, bugün yaptığı açıklamalarda Avrupa kupalarında mücadele eden Başakşehir spora ve Malatyaspora başarılar dilerim Diyerek Trabzonspor’un da maçı olmasına rağmen bu konuda TS’u es geçmesi, Kabul edilebilir gibi değildir.

Ben bu noktada Trabzonspor’un Trabzon camia sının, Birlik olup bu konuda tepkisini koymasını beklemekteyim çünkü, Trabzonspor’un yükselen değerini ve kalitesini gören bu güç odakları, ufak ufak operasyonlara başladığının bir kanıtıdır bu.

Federasyon başkanının, koca bir camiayı, yani Trabzonspor gibi bir takımı unutmuş olması tahmin edilemez, diğer takımlara başarı dilerken Trabzonspor’u es geçmesi, federasyonun bütün kurullarının elini güçlendirir cesaretini artırır.
Çünkü bu es geçme kastidir.

Bu kurulların bu cesaretleri Trabzonspor üzerinde haksız kararlar ve adaletsiz uygulamalar olarak geri döner, bu da Trabzonspor’un başarısına bir engel olur ben bundan korkuyorum.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN