Künye
Menü
ERDOĞAN'I NEDEN ANLAYAMIYORLAR? | Hayrettin Turan
Hayrettin Turan

hayrettinturan@hotmail.com

ERDOĞAN'I NEDEN ANLAYAMIYORLAR?

66 YAŞINDAKİ BİR İNSAN MİLLETİ İÇİN 
ORADAN ORAYA KOŞARKEN BİRİLERİ 
ONU NEDEN ANLAYAMIYOR?

Ak Parti 16 yıldır iktidardadır. Hatalar yapmıştır, gel-gitleri olmuştur, eksiklikleri olmuştur. Ancak icraatları ve başarıları da olmuştur.

İktidarın başarısızlık hanesine (bir) yazarsak başarı hanesine 100 yazmamız gerekecek düzeyde icraatları ve başarıları olmuştur. Bunu içeride halk dışarıda da dünya görüyor.

İçeridekinin ıspatı; olup bitenleri milletin yaşaması, bunun yanında dünyanın en özgür ve kusursuz seçimi ile 16 yıldır Erdoğan'ın iktidarda olması ve eserlerin herkesin gözünün önünde olmasıdır .

Buna rağmen muhalif insanların yediğini , içtiğini , giydiğini ve hizmet olarak yaşadığını görmez de mesela , Erdoğan'ın BOP meselesini bir hakikatmiş gibi inanıp orada burada söyler ve inanılmaz düşmanlıklar yaparlar.

Halbuki BOP hiç hayat bulmamış, başlaması ile son bulması aynı olan bir olaydır. Menfaatimiz olsa idi ve konuşulduğu gibi uygulansa idi elbette orada olacaktık. Ancak Amerika sözünde durmadığı için Türkiye de hiç olaya bulaşmadan çekilmiştir.
Bu olayı öğrenmek için Google dan bakılması yeterli olur.

Bu ve buna benzer sebeplerden dolayı hizmet yapan bir insana destek olup teşekkür edecek yerine her türlü hakaret ve küfürleri yapmak ve yalan-dolanla insanların kafalarını karıştırmak insanlık değildir.

24 yıldır canla başla bu millete hizmet veren 66 yaşındaki bir hizmet insanı olan Erdoğan'ı Trabzon mitinginde izledim.

Bir yandan devleti yönetiyor, boşluk bırakmayacak şekilde; takip, sevk ve idare, yeni plan ve tedbirler en etkili bir şekilde ihmal edilmiyor. Diğer yandan seçim dolayısıyla il il , şehir şehir Türkiye'yi dolaşıp insanlara hitap ediyor. Bindiği araçlar çalışma ofisi, teneffüsü de yemek yeme, ibadet yapma ve mitinglerde konuşulacak konuların planını yapmak...

Peki , hayatını ortaya koyma pahasına niçin bu fedakarlığı yapıyor?

İşte , ağzını açıp aklına gelen her kötü lafı söyleyen inssnların anlamadığı da burasıdır. Çünkü bunların vatan-millet sevgisi, namerde muhtaçlık, milli ve manevi sorumluluk , tarih sorumluluğu, yüksek Ülkü ve ideal ne olduğunu bilmezler . Hayatı mideden ve uçkurdan ibaret biliyorlar.

Allah akıl ve hidayet nasip etsin!


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN