Künye
Menü
Engelleyemeyeceksiniz | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Engelleyemeyeceksiniz

ENGELLEYEMEYECEKSİNİZ

Şu günlerde Trabzonspor’un, olumlu işlere imza atması bazı ulusal medya organlarını endişelendirmiş olacak ki, hemen Çamur at izi kalsın operasyonlarına başladılar.

Trabzonspor’un devletin desteğiyle oluşturulan bankalar konsersuyumundan kullandığı yapılandırma hakkını kıskanmış olacaklar ki, Trabzonspor’un borcu kalmadı algısı yaratarak borçsuz Trabzonspor’u engelleyemeyiz endişesiyle yalan haberler yapmaya başladılar.

Halbuki Trabzonspor’un başkanın ifadesiyle sadece sportif anlamda Spor camiasına bir kuruş borcumuz kalmamıştır.

Bilakis, Trabzonspor’un mevcut borcu, bu bankalar konsorsiyumundan kullanılan kredi ile, takdir edersiniz ki kredi faizi de eklendiğinde artmıştır ve bu beş yıl içerisinde geri ödenecektir. Bu hiçte kolay bir iş değildir.

Tabi şimdi eli birazcık rahatlamış Trabzonspor’un yapmış olduğu transferler de göz önüne alındığında, bu oturmuş kadronun dahada Güçlenerek yoluna devam edeceği, yüksek bir ihtimalle de bu sezon şampiyonluğa ulaşacağı tahmin edilmektedir.

Bunu düşünebilen ve kestirebilen İstanbul medyası, hem de ufak tefek de değil, büyük yazılı medya, Trabzonspor’a, devletin örtülü ödenekten yardım ettiği gibi absürt imalarda bulunmuştur. 

Bu sadece Çamur at izi kalsın mantığı ile yapılmış tamamen yalan haberdir.

Hiç boşuna korkmayın endişelenmeyin, ne yaparsanız yapın artık bu Trabzonspor’u engelleyemeyeceksiniz.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN