Künye
Menü
Doya Doya Yaşamak İsteriz | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Doya Doya Yaşamak İsteriz

DOYA DOYA YAŞAMAK İSTERİZ

Futbolu özledik mi? Tabiki özledik hemde öyle böyle değil, kurak toprağın suyu özlediği gibi özledik, Trabzonspor özlenmez mi? Özlemedim diyen varsa acilen bir doktora gitsin, korona ciğerleri yerine beynine girmiştir tövbe tövbe, Allah korusun taraftar kaybedemezuk.

İlgili ilgisiz bütün milletin, evde kal kampanyasının verdi can sıkıntısından olacakki işi gücü lig üzerinde alternatif üreterek, ligleri yok saymak, olduğu gibi tescil etmek, yada falan filan senaryolarla sosyal medya, yada tv lerde artık çok can sıkıcı olmaya başladılar.

Yok falan lig olduğu gibi tescil edilmiş falan filan, arkadaşlar bizim ligimizin takipçileri yani biz Türk milleti, senaryo sever, dedikodu uzmanı ve çamur at izi kalsın mantalitesi ile, bu tip uygulamalara hazır değildir, kabulü zor olur.

Ligin şu an lideri Trabzonspor olduğundan mütevellit, bizi seven, bizim rakibimizi sevmeyen yada başka başka nedenlerle ligin bu şekil tescil edilmesini dillendirenlere teşekkür ederiz.

Ancak, şu anki puan puana olduğumuz, ama avantajla önünde lider olduğumuz takımdan tutunda, 3-5 puan hatta 8-10 puan geride olan takımların bile, ligin bu şekil tescil işini asla kabul etmeyeceklerini herkes pekala çok iyi biliyor.

Bizde bunu çok iyi bildiğimiz için, böyle bir tescile ihtiyacımız olmadığını, hatta buna kesinlikle gerek olmadığını düşünüyorum.

Varsayalım ki, şuan avarajla değilde, puan farkı İle mesela, evimizde kaybettiğimiz , Göztepe ve Denizlispor maçlarını kazanıp 6 puan önde lider olsaydık ozaman belki, tescil düşünülebilirdi, şu durumda ise bizde istemiyoruz.

Biz Trabzonspor camiası olarak kazandığımız şampiyonluğu doya doya yaşayamayalı çok seneler oldu, bu nedenle kazandığımız şampiyonluğu doya doya yaşamak ve hakederek sevinmek istiyoruz.

Sabredip bekleyeceğiz, muhakkak kalan 8 haftayı oynayacak zaman gelecektir. 

Mesela Hazıran ayına sıkıştırılmış olabilir, olmaz ise gelecek sezonu erken açıp bir ay evvelden geçen sezonu tamamlayabiliriz. 
Yani buna benzer bir sürü A-B-C planları vardır, olmalıdır olacaktır da.

Biz şampiyonluğu kazanıp doya doya yaşamak istiyoruz. Olmazsa da, nasip değilmiş deyip her zaman ki gibi sabredeceğiz.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN